Gods un atbildība par vides pilnveidi

0
564

Latvijas Būvinženieru savienība un žurnāls Būvinženieris sadarbībā ar būvindustrijas nevalstiskajām organizācijām un valsts institūcijām šogad jau devīto reizi suminās izcilākos nozares speciālistus, pasniedzot Būvindustrijas lielo balvuPamatakmeni.

Profesors Uģis Bratuškins, Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātes dekāns: “Apbalvojums Būvindustrijas lielā balva ir dzīvs un daudzveidīgs stāsts par mūsu laikabiedriem, ar kuru radošumu, zināšanām, prasmēm un darbu mūsu dzīves telpa top kvalitatīvāka un ikvienam tīkamāka. Radošums jeb spēja uz ierastām lietām paraudzīties no neierasta skatu punkta katram ir ielikta šūpulī, tā ir tikai jāizkopj. Zināšanas krājam skolā un augstskolā, bet prasmes iegūstam darbā. Būt Būvindustrijas lielās balvas atbalstītāju lokā ir gan liels gods, gan nopietns uzdevums, jo Rīgas Tehniskā universitāte kā lielākā Latvijas arhitektu un inženieru kadru kalve ir tieši atbildīga par vides veidošanas kvalitāti mūsu valstī. Nominācija Gada students, kas ir kļuvusi par Būvindustrijas lielās balvas sastāvdaļu, noteikti iezīmē nozares pārliecību, ka nākotne ir mūsu tagadnes atbildība.”

Juris Smirnovs, Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības inženierzinātņu fakultātes dekāns: “Būvindustrijas gada balvai ir senas tradīcijas. Laika gaitā mainījušās valodas, kādās ir sarakstīti Latvijā izmantotie tehniskie normatīvi, bet būvindustrijas uzdevums ir palicis nemainīgs vārda vistiešākajā nozīmē – būvēt Latviju. Darīsim to kopīgi!”

Līdz 15.septembrim piesakiet augstajam apbalvojumam Būvindustrijas lielā balva gan studentus, gan jau praktizējošus kolēģus un sadarbības partnerus, kā arī seniorus. Vairāk informācijas – http://lielabalva.lv/balva/#nolikums.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva galvenais partneris ir Knauf, sadarbības partneri – Bauroc, Peri, Paroc, CMB, Velux, ThermoWhite. Atbalstītāji: RERE Grupa, Sakret, Ramirent, Firma L4. Mediju partneri: žurnāls Būvinženieris, buvbaze.lv; buvlaukums.lv; abc.lv, building.lv, Laiks mājai.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit