Grobiņas novadā uzlabos ceļu uz vienīgo izeju pie jūras

0
112

Par 649 840 eiro uzlabos ceļu uz vienīgo izeju pie jūras Grobiņas novadā, aģentūru LETA informēja Grobiņas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Pastore.

Grobiņas novada dome darbiem izmantos līdzekļus no Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda.

Kā skaidroja Pastore, projekta galvenais mērķis ir veidot drošu un kvalitatīvu ceļa posmu līdz izejai pie Baltijas jūras, sniedzot iespēju paplašināt uzņēmējdarbības, apdzīvotības un atpūtas iespējas iedzīvotājiem un citiem interesentiem.

Paredzēts uzlabot ceļu kvalitāti no valsts reģionālā autoceļa Ventspils (Leči)–Grobiņa, līdz jūras piekrastei Medzes pagastā, Grobiņas novadā. Īstenojot projektu tiks nodrošināta ērta un droša piekļuve pie Grobiņas novada vienīgās izejas pie jūras un teritorijas Liedagi, tiks veikta grants ceļu pārbūve aptuveni 5,8 kilometru garumā.

Daļu no ceļiem paredzēts pārbūvēt izbūvējot asfalta segumu, bet lielākā daļa paredzēta atjaunot izmantojot virsmas dubultās apstrādes tehnoloģiju. Projektā paredzēts auto stāvlaukumu aprīkot ar inovatīvu apgaismojumu, kurš darbosies ar saules bateriju palīdzību un uzstādīt velosipēdu novietni, piebilda Pastore.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit