Hakatonā meklēs jaunas idejas koksnes materiālu un tehnoloģiju izmantošanai

0
58
Attēls ilustratīvs

Lai veicinātu inovācijas koksnes pārstrādē un pievienotas vērtības produktu ražošanā, kā arī tehnoloģiju izmantošanā, šīs nedēļas nogalē, 23.–25. februārī, Valmierā norisināsies Vidzemes Augstskolas (ViA) un Vidzemes plānošanas reģiona organizētais Koksnes tehnoloģiju hakatons.

Hakatonā piedalīsies vairāk nekā 80 dalībnieki: koka ēku būvniecības un kokrūpniecības nozares speciālisti, studenti, uzņēmumi, to komandas, augstskolas un to komanda, kā arī citi interesenti, kas teju 20 mentoru vadībā, veidojot komandas, radīs inovatīvus risinājumus šādās tēmās/izaicinājumos: Digitalizācija koka un apritīgu ēku būvniecībā; Atkārtoti izmantojamas un transformējamas skatuves; Transformējami koka interjeri un Atvērtais izaicinājums. Pasākums pulcēs dalībniekus un ekspertus no Latvijas un ārvalstīm.

Hakatons jeb ideju maratons ir ideju ģenerēšanas pasākums, kura laikā izveidotas komandas rada jaunus un inovatīvus risinājumus dažādiem noteiktajiem izaicinājumiem īsā laika posmā. Hakatons ir satikšanās vieta dažāda līmeņa un profesiju pārstāvjiem un entuziastiem.

Vairāk informācijas par pasākumu var lasīt https://hakatons.vidzeme.lv, kā arī sekot Vidzemes Augstskolas un Vidzemes Plānošanas reģiona Facebook u.c. sociālo mediju kontos.