Iedvesmo un rāda piemēru

0
1888

Laiks būvniecības nozares speciālistiem pateikt paldies par paveikto – piesakiet kolēģus un sadarbības partnerus valstī augstākajam nozares apbalvojumam Būvindustrijas lielajai balvaiPamatakmenim!

Andris Šteinerts, Dr. sc. ing., Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Vides un būvzinātņu fakultātes (VBF) Arhitektūras un būvniecības katedras asociētais profesors emeritus, balvu saņēmis par mūža ieguldījumu:
«Būvniecība ir plaša un nozīmīga tautsaimniecības nozare, kas nepārtraukti attīstās. Ikdienas steigā mēs brīžiem nepamanām ne savas, ne saskarīgo jomu kolēģu sasniegumus. Balva ir iespēja katru gadu izcelt izcilāko speciālistu veikumu un mūža ieguldījumu nozares un visas valsts attīstībā.»

Būvinženieris Mārtiņš Fībigs, Mg. sc. ing., LLU VBF Arhitektūras un būvniecības katedras vieslektors, SIA Vimbas MF valdes loceklis, Gada inženieris 2018:
«Mīlestība pret savu darbu un profesiju iedvesmo pārējos un rāda labu piemēru, kā rast risinājumu pat šķietami bezcerīgās situācijās, sadarbojoties un sniedzot padomu grūtos brīžos. Ne vienmēr pasakām paldies saviem tuvākajiem kolēģiem, tādēļ pieteikšana balvai ir sirsnīgs veids, kā uzspodrināt tēlu starp citiem profesionāļiem.»

Līdz 15.septembrim piesakiet augstajam apbalvojumam nozares seniorus, savus komandas biedrus, praktizējošus kolēģus un sadarbības partnerus, kā arī studentus. Balvas pasniegšanu organizē Latvijas Būvinženieru savienība un žurnāls Būvinženieris.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva galvenais partneris ir Knauf, sadarbības partneri – Bauroc, Peri, Paroc, CMB, Velux, ThermoWhite, atbalstītāji – RERE Grupa, Sakret, Ramirent, Firma L4. Mediju partneri: Būvinženieris, buvbaze.lv; buvlaukums.lv; abc.lv, building.lv, Laiks mājai.

Vairāk informācijas – http://lielabalva.lv/balva/#nolikums.