Iemūrē kapsulu “Vecās Ostmalas Biznesa Parka” ražošanas ēkas pamatos

0
170
Publicitātes attēls

Trešdien, 31.maijā, Liepājas uzņēmuma Vecās Ostmalas Biznesa Parks (VOBP) jaunās ražošanas ēkas pamatos iemūrēta laika kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm.

“Jaunās ražotnes būvniecība ir būtisks nākamais solis, kas tiek sperts Vecās Ostmalas Biznesa Parks attīstībā. Turpinām ievērot tradīciju un katru gadu mūsu parkā attīstīt kādu jaunu projektu. Priecājamies šo jauno ražotni būvēt Liepājā un arī Latvijā jaunam investoram – Zviedrijas medicīnisko matraču ražotājam, kas jau šī gada nogalē plāno sākt ražošanu jaunizveidotā rūpnīcā,” savā uzrunā pauda VOBP valdes priekšsēdētājs Jānis Siliņš.

“Ja kultūra ir Liepājas sirds, tad ražošana ir tās asinsrite. Pēdējo piecu gadu laikā mūsu pilsētā ir uzceltas 20 jaunas ražotnes. Tūlīt aiz galvaspilsētas esam otra lielākā pilsēta pēc saražotā apjoma. Ir liels gandarījums, ka vēl šogad mūsu pilsētā darbu uzsāks pavisam jauns zviedru kapitāla investors, radot atkal jaunas darba vietas un ceļot mūsu ekonomiku. Tāpat neviltots prieks par Vecās Ostmalas Biznesa Parka straujo, mērķtiecīgo attīstību, piesaistot un spējot nodrošināt tik augsta kaluma uzņēmumus!” gandarījumā dalās Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš.

Svinīgajā ceremonijā piedalījās arī vairāki Care of Sweden pārstāvji. Izpilddirektora vietnieks un operatīvais direktors Pierre Andersson savā uzrunā uzvēra: “Uzņēmumam Care of Sweden šī ražotne ir jauns pamats izaugsmei un līdz ar to vēl viens svarīgs solis ceļā uz mūsu vīziju – kopā ar aprūpētājiem ārstēt un novērst izgulējumu rašanos, tādējādi palīdzot daudz vairāk cilvēkiem visā pasaulē dzīvot labāk, bez traumām un sāpēm, kā arī uzlabot veselības ekonomiku, veselības aprūpes nozarei un sabiedrību kopumā. Latviju un Liepāju esam izvēlējušies, ņemot vērā atrašanās vietas iespējas, biznesa klimatu un cilvēku vēlmi sasniegt kaut ko īpašu. Šī kultūra iet roku rokā ar Care of Sweden un mūsu uzņēmuma ambīcijām. Stāsts nav tikai par jaunu ražotni, tas ir nozīmīgs solis ceļā uz 100% Eiropas piegādes ķēdi.”

Daļu no projektā izmaksām finansē Swedbank. Mazo un vidējo uzņēmumu apkalpošanas daļas vadītājs Jānis Zaļums norāda: “Liepāja ilgstoši ir spējusi piesaistīt Skandināvijas uzņēmumu investīcijas, kas pilsētu padara aizvien pievilcīgāku arī citiem Ziemeļvalstu investoriem. Papildus investīciju piesaiste Vecās Ostmalas Biznesa Parka teritorijas sakārtošanai līdzās stratēģiski izdevīgai atrašanās vietai un sasniedzamībai, nodrošina būtisku soli konkurētspējas celšanai reģionā”.

LSEZ pārvaldnieks Uldis Hmieļevskis uzsver, ka “Katra jauna ražotne – tās ir darbavietas ar konkurētspējīgu atalgojumu, tie ir nodokļi un iespēja ieguldīt izglītībā, kultūrā, veselības aprūpē. Tieši tādēļ ir ļoti svarīgi strādāt sinerģijā – uzņēmēji, investori, pašvaldība un Liepājas SEZ pārvalde. 2017.gadā izvirzot ambiciozu plānu uzbūvēt 5 gados Liepājā 10 jaunas rūpnīcas nevarējām prognozēt, ka 2023.gadā būs 20 uzbūvētas un vēl 4 tiks būvētas. Katras jaunas rūpnīcas būvniecība ir svētki! Paldies VOBP par mērķtiecīgu attīstību un paldies Care of Sweden par uzticēšanos Liepājas uzņēmējdarbības videi.”

Jaunā angāra būvniecībai izvēlēts uzņēmums A-J Energobūve. Tās valdes loceklis Aigars Viļums saka: “Esam gandarīti būt daļa no šī būves tapšanas procesa un novēlam, lai jaunā ēka ir pamats jauniem un izciliem panākumiem!”

Pēdējo piecu gadu laikā VOBP ir pārdomāti un sekmīgi attīstīts. Uzņēmuma vadība pauž gandarījumu gan par redzami paveikto, gan par iegūto pieredzi un profesionālo izaugsmi, spējot piedāvāt telpu, komunikāciju un pakalpojumu risinājumus dažādiem biznesa virzieniem.

VOBP jau laicīgi uzsākts darbs pie jauniem attīstības projektiem. Kā viens no tiem ir Northside Business Park. Saskatot virkni priekšrocību, šī gada sākumā tika iegādāta agrākās Liepājas mašīnbūves rūpnīcas teritorija, kuras nākotnes vīzija ietver moderna, ilgtspējīga un multifunkcionāla uzņēmējdarbības kvartāla izveidi.

VOBP jaunā ražošanas angāra platība ir 3000 kvm un šajā projektā kopumā plānots investēt 1,7 milj. eiro.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit