Iemūrēta kapsula projektā “Merks Mežpilsēta”

0
594
Publicitātes foto.

Otrdien, 5.oktobrī, iemūrēta kapsula būvkompānijas Merks jaunākajā projektā Merks Mežpilsēta, Hipokrāta ielā 24, Rīgā ar vēstījumu nākamajām paaudzēm, vēsta kompānijas pārstāvji.

Projekta pirmajā kārtā taps trīs piecstāvu ēkas ar kopumā 117 dzīvokļiem. Projektu plānots nodot ekspluatācijā 2022.gada beigās.

Merks Mežpilsēta ir jauns dzīvojamais projekts vienā no zaļākajām Rīgas apkaimēm – Mežciemā. Zemes gabals ir vietā starp Dreiliņupīti, ko plānots sakopt, un mežu, kur iespējams pastaigāties. Projektā pirmajā kārtā būs pieejami divu līdz četru istabu dzīvokļi ar dzīvojamo platību 35–70 m2. Visās ēkās būs pieejams lifts – līdz pat pagrabstāvam, koplietošanas un privātas noliktavas. Ēkām būs bērnu spēļu laukumi un lapenes, kā arī āra auto stāvvietas. Īpaši padomāts par drošību – projekta teritorija būs iežogota, ar video novērošanu.

Būvkompānija Merks ir ģenerāluzņēmējs sabiedrisko, dzīvojamo un rūpniecisko ēku, kā arī inženierbūvju celtniecībā, kas Latvijā darbojas kopš 1996.gada. Merks Latvijā uzbūvējis vairāk kā 120 dažādu objektu, tajā skaitā – sabiedriskās būves, ražošanas ēkas un inženierbūves, un vairāk kā 1500 dzīvokļus. Būvkompānija Merks ietilpst Baltijas būvniecības tirgus līdera Merko Ehitus grupā, kuras akcijas kopš 1997.gada tiek kotētas Tallinas Nasdaq biržā.