Iemūrēta laika kapsula topošās daudzstāvu autostāvvietas pamatos

0
317

Šonedēļ svinīgā ceremonijā MŪKU SALAS teritorijā topošās daudzstāvu autostāvvietas pamatos iemūrēta laika kapsula. Autostāvvieta atradīsies Dēļu ielā 6, un būvniecības darbi, kurus īsteno būvniecības un projektēšanas uzņēmums Pillar Contractor, noslēgsies 2024.gada maijā.

Topošā autostāvvieta būs piecus stāvus augsta, no kuriem 4 stāvi būs virszemes un viens – pazemes stāvs. Kopumā celtnē paredzētas 371 stāvvietas, no kurām 19 stāvvietas paredzētas cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem un 11 vietas paredzētas elektroautomobiļu uzlādei. Tāpat autostāvvietas ēkā tiks uzstādītas 48 velonovietnes. Kā ziņo projekta attīstītāji, daudzstāvu autostāvvietas būvniecībā un tai piegulošās teritorijas labiekārtošanā kopumā paredzēts ieguldīt 4,5 miljonus eiro.

Svinīgajā laika kapsulas ierakšanas ceremonijā piedalījās projekta attīstītāji – Mūkusalas Biznesa Centra līdzīpašnieks Klāvs Vasks un valdes priekšsēdētāja Iveta Bahmane, Pillar Contractor pārstāvji un MŪKU SALAS atbalstītāji. Laika kapsulā ievietoti vēstījumi nākotnes paaudzēm un dažādas piemiņas lietas, kas simbolizē ne tikai dzīvi 2023.gadā, bet arī MŪKU SALAS teritoriju.

Daudzstāvu autostāvvietas būvniecība ir viens no vairākiem labiekārtošanas projektiem, kas ar vērienu uzsākts MŪKU SALAS teritorijā – tuvākajā laikā gaidāma A klases biroju ēkas ZEISS BIROJI atklāšana. Tāpat turpinās darbi pie gājēju tiltiņa būvniecības, kas nodrošinās savienojumu starp Mūkusalas un Jelgavas ielām, padarot apkārtni pieejamāku gājējiem un velobraucējiem.