Iepazīstina ar “SPORTA 2” kvartāla attīstības koncepciju

0
78
Publicitātes attēls

Nekustamo īpašumu attīstītājs Linstow Baltic iepazīstinājis ar SPORTA 2 kvartāla attīstības koncepciju Rīgā. Tā paredz veidot daudzfunkcionālu, mūsdienīgu un ilgtspējīgu pilsētvides kvartālu starp Hanzas, Vesetas un Sporta ielu, apvienojot laikmetīgā dizaina elementus ar apkārtnes vēsturiski autentiskajām iezīmēm, informē attīstītāja pārstāvji.

SPORTA 2 kvartāla attīstības koncepcija paredz dinamisku un dzīvīgu vidi, kurā savijas šīs vietas unikālais vēsturiskais raksturs un nākotnes tendences – saglabājam esošās iezīmes un papildinām ar mūsdienīgu dizainu, radot augstākajiem ilgtspējas standartiem atbilstošu vidi. Kvartāla plašā teritorija iemiesos pilsētas un ielu dzīves esenci – tā būs ērti pieejama un atvērta ikvienam, un tās rosīgā dzīve šeit būs jūtama visas dienas garumā. SPORTA 2 kvartāls kļūs par vietu, kur strādāt un dzīvot, vietu, kur mācīties un piedzīvot ko jaunu, vietu, kur izklaidēties un tikties ar domubiedriem.

SPORTA 2 kvartāls piedāvās visu nepieciešamo ērtam, veselīgam un aizraujošam dzīvesveidam, sākot no ikdienas ērtībām un beidzot ar izsmalcinātu pieredzi. Plānotajā 62 000 kvm lielajā apbūves platībā būs ilgtspējīgi A klases biroji, mūsdienīgi dzīvokļi, pasākumu telpas, restorāni, kafejnīcas, veikali un, iespējams, viesnīca. Ikdienā būs iespēja iepirkties bioloģisko produktu veikalā un iknedēļas zemnieku tirgū vai baudīt brīnišķīgu maltīti kādā no kvartāla restorāniem. Kvartāls modinās radošo enerģiju, piedāvājot pasākumus, koncertus un mākslas izstādes. Videi draudzīga labiekārtotā publiskā ārtelpa un zaļās jumta terases būs vieta, kur stiprināt kopienas saiknes un gūt patīkamu atelpu apkārtesošajā dinamiskajā pilsētvidē.

SPORTA 2 kvartāla attīstības koncepciju izstrādāja SIA Linstow Baltic sadarbībā ar SIA xcelsior un SIA SARMA & NORDE Arhitekti.