Iepazīstinās ar labiekārtošanas risinājumiem Maskavas forštatē, Zolitūdē un Sarkandaugavā

0
729
Piedāvātais risinājums teritorijas labiekārtošanai kvartālā starp Lomonosova, Rēznas, Aiviekstes un Maskavas ielām Maskavas forštatē. Autores: Carolina Illera Barbori, Elīna Paula, Camila Yakubova.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta un ainavu darbnīcas ALPS  eksperti no 6. līdz 8. jūlijam aicina iedzīvotājus uz sarunu par izstrādātajiem publiskās ārtelpas labiekārtošanas risinājumiem Maskavas forštates, Zolitūdes un Sarkandaugavas apkaimēs, informē Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta pārstāve Inese Pabērza.

Interesentiem klātienē būs iespēja apskatīt piedāvātās idejas, tikties ar ekspertiem un uzzināt par risinājumu izstrādes procesu, Rīgas Tehniskās universitātes  un Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA studentu darbiem, iedzīvotāju izteikto viedokļu iekļaušanu risinājumos un turpmākajām plānotajām darbībām.

Tikšanās notiks:

  • pirmdien, 6.jūlijā, plkst.17.30 Imantas 16.līnijas 18 pagalmā Imantas apkaimē;
  • otrdien, 7.jūlijā, plkst.17.30 zaļajā zonā starp Duntes ielu un Ozolu ielu Sarkandaugavā;
  • trešdien, 8.jūlijā, plkst.17.30 Lomonosova ielas 12C pagalmā Maskavas priekšpilsētā.

Jau ziņots, ka  projektā Daudzfunkcionālas publiskās ārtelpas attīstība Rīgas pilsētas apkaimēs trīs Rīgas pilsētas teritorijās – Maskavas forštates, Zolitūdes un Sarkandaugavas apkaimēs šogad plānots realizēt jaunus labiekārtojuma un teritoriju attīstības projektus. Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA un Rīgas Tehniskās universitātes studenti, augstskolu mācībspēku, profesionālu arhitektu un ainavu arhitektu vadībā kopā ar Rīgas pašvaldības speciālistiem kopš 2019.gada pētīja izvēlētās projektu vietas, uzklausīja iedzīvotāju vēlmes un izstrādāja labiekārtojuma un teritoriju attīstības priekšlikumus. Tos šī gada sākumā vērtēja žūrija, un piemērotākajiem risinājumiem tiks izstrādāta būvniecības ieceres īstenošanas dokumentācija, lai jau rudens pusē sāktu to realizēšanu.

Apkaimju labiekārtojuma un teritoriju attīstības projekti tiks finansēti no Rīgas pilsētas infrastruktūras fonda.

Vairāk par projektu lasiet šeit: https://www.rdpad.lv/portfolio/daudzfunkcionalas-publiskas-artelpas-attistiba-rigas-pilsetas-apkaimes/

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit