Ierīkota veloinfrastruktūra maršrutā Centrs–Ķīpsala

0
49

Maršrutā Centrs–Ķīpsala ir pabeigta veloinfrastruktūras izveide. Izmantojot pagaidu satiksmes organizācijas līdzekļus, Ķīpsalas ielas posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Enkura ielai, ir izveidotas velojoslas abos braukšanas virzienos, informē Rīgas domes Satiksmes departaments.

Vienas joslas garums ir aptuveni viens kilometrs. Velobraucēju drošībai krustojumu zonas aprīkotas ar gumijas atdurēm un stabiņiem, kā arī iekrāsotas ar zilu krāsu, lai pievērstu pārējo satiksmes dalībnieku uzmanību.

Ierīkotā veloinfrastruktūra maršrutā Centrs–Ķīpsala veido apkaimes savienojumu ar pilsētas centrā esošo veloinfrastruktūru. Šis ir tikai viens no pieciem maršrutiem, kurā šovasar Satiksmes departaments, izmantojot pagaidu satiksmes organizācijas līdzekļus, plānoja ieviest veloinfrastruktūru. Drīzumā veloinfrastruktūras izveide tiks īstenota maršrutā Centrs–Ķengarags, posmā no Dzirnavu ielas līdz Rušonu ielai. Pārējie trīs maršruti, kuri nodrošinās apkaimju savienojumu ar centra veloinfrastruktūru būs: Centrs–Purvciems–Dreiliņi, posmā no Braslas ielas līdz Ulbrokas ielai; Centrs–Sarkandaugava, posmā no Skanstes ielas līdz Tilta ielai; Dzirciems–Iļģuciems pa Dzirciema ielu un Lidoņu ielu, posmā no Jūrmalas gatves līdz Spilves ielai.

Tāpat veloinfrastruktūru šogad plānots izbūvēt Dzirnavu ielā, posmā no Tērbatas līdz Skolas ielai. Atdalīta infrastruktūra gājējiem un velobraucējiem ir paredzēta uz A.Deglava pārvada, kreisajā pusē – virzienā uz Pļavniekiem. Veloinfrastruktūras izveide tiek plānota arī Ģertrūdes ielas seguma atjaunošanas un labiekārtošanas projektā, posmā no A.Čaka ielas līdz Skolas ielai.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit