Ierobežo satiksmi vairākās Rīgas ielās

0
190

Augusta Deglava, Dzirnavu un Abrenes ielā, saistībā ar remontdarbiem, ir ierobežota satiksme. Savukārt Ģertrūdes ielā satiksme ir slēgta, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

Saistībā ar Austrumu maģistrāles otrās kārtas izbūves darbiem no šodienas, 10.janvāra, līdz 30.novembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu un gājēju satiksme Augusta Deglava ielā uz Augusta Deglava tilta, posmā no šķērsojuma ar Vestienas ielu līdz Nīcgales ielai.

Par darbu veikšanu atbildīgajai piegādātāju apvienībai AM Rīga uzdots nodrošināt ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kas atrodas minētajos ielu posmos, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā un sabiedriskā transporta satiksmi.

Austrumu maģistrāles būvniecības pirmās kārtas izmaksas ir 37 873 020 eiro, bet otrās kārtas izmaksas – 27 759 471 eiro.

Veicot ūdensvada pārbūvi Ģertrūdes ielā, posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz Brīvības ielai, no šodienas līdz 28.februārim tiek slēgta transportlīdzekļu satiksme, tajā skaitā sabiedriskā transporta satiksme.

Par darbu veikšanu atbildīgajai SIA Ostas celtnieks uzdots nodrošināt ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kas atrodas minētajā posmā, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā transporta satiksmi.

Saistībā ar ceļu satiksmes tehnisko līdzekļu uzstādīšanu būvdarbu veikšanai Abrenes un Dzirnavu ielā no 11.janvāra līdz 11.februārim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme – Abrenes ielā, posmā no Dzirnavu ielas līdz SIA Rīgas satiksme autobusu galapunktam Abrenes ielā.

Tāpat norādītajā laika periodā satiksmes tiks ierobežota Dzirnavu ielā pie Dzirnavu ielas un Kļavu ielas krustojuma, virzienā uz Abrenes ielu.

Darbu veicējiem pilnsabiedrībai BERERIX uzdots nodrošināt ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kas atrodas minētajā posmā, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, operatīvā transporta satiksmi, kā arī nodrošināt sabiedriskā transporta satiksmi, pagaidu pieturvietu izveidi, informācijas par pieturvietas slēgšanu izvietošanu slēgtajā pieturvietā, norādi par tuvākās pieturvietas atrašanās vietu un pagaidu kustības sarakstu.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit