Ierobežos satiksmi Kapseļu un Melnsila ielas krustojumā Rīgā

0
70

Saistībā ar objekta Melnsila un Kapseļu ielu krustojuma pārbūve Rīgā un satiksmes organizācijas uzlabojumi kvartālā izbūves satiksmes ierobežojumiem no 28. jūnija līdz 31. augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Kapseļu ielas un Melnsila ielas krustojumā, darbus veicot pa posmiem, informēja Rīgas domē.

Tāpat no 28. jūnija līdz 31. augustam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Kapseļu ielā, posmā no ēkas Kapseļu ielā 4A līdz Melnsila ielai.

Savukārt, no 1. jūlija plkst. 20.00 līdz 4. jūlija plkst. 5.00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Kapseļu ielas un Melnsila ielas krustojumā. Ierobežojumu laikā SIA Rīgas satiksme organizēs 5. trolejbusa maršrutu virzienā no Paula Stradiņa slimnīcas pa maršrutu līdz Melnsila ielai, tālāk pa Melnsila ielu, Kalnciema ielu un tālāk pa maršrutu. Pieturvietās tiks izvietota informācija par izmaiņām maršrutā.

Par darbu veikšanu atbildīgajai sabiedrības ar ierobežotu atbildību CBF Ļ-KO uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajos ielu posmos, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, operatīvā transporta satiksmi, kā arī sabiedriskā transporta satiksmi un pieturvietas pārcelšanu.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit