Ieskandina vasaru jaunākajā Teikas mājokļu projektā “Ābeļziedu terases”

0
52
Publicitātes foto

Zaļajā Teikā, Rīgā, svētkos visai ģimenei ieskandināta vasara nekustamā īpašuma attīstītāja Kaamos jaunajā dzīvokļu projektā Ābeļziedu terases, kopā pulcējoties jaunajiem iemītniekiem un tiem, kas savu mājokli vēl meklē, vēsta projekta attīstītāja pārstāvji.

Laimdotas ielā 38 un 38A izbūvētas divas modernas un ilgtspējīgas četrstāvu ēkas ar kopumā 72 divu līdz četru istabu dzīvokļiem, krāšņiem apstādījumiem un pārdomātu brīvā laika pavadīšanas ārtelpu. Jaunais projekts nodots ekspluatācijā 2024. gada janvārī, un vairāk nekā puse no mājokļiem jau atraduši savus īpašniekus.

“Patiesi lepojamies ar mūsu Ābeļziedu terasēm – pirmo projektu Rīgā, ko Kaamos būvējis pašu spēkiem. Esam radījuši skaistas un energoefektīvas ziemeļu kvalitātes mājas tiem, kuri savu dzīves telpu vēlas veidot zaļajā Teikā,” stāsta Kaamos vadītājs Latvijā Guntars Cauna.

Svētku laikā jaunā dzīvokļu projekta iekšpagalmā kā pieaugušajiem, tā bērniem bija iespēja baudīt dažādus gardumus, piedalīties interesantās aktivitātes un priecāties par kopīgajiem atpūtas brīžiem. Desing Box interjera dizaineri visiem interesantiem sniedza noderīgus padomus moderna un funkcionāla mājokļa iekārtošanā, savukārt Arens Latvia eksperti konsultēja par aktuālākajiem virtuves dizaina risinājumiem. 

Ābeļziedu terasēs šobrīd iekārtojušās jau gandrīz desmit ģimenes, bet jaunu mājokļu meklētājiem svētkos bija iespēja iepazīt projektu Ābeļziedu terases, kā arī apskatīt demo dzīvokli, kura interjers veidots skandināvu dizainā. Tajā dominē mierīgas pasteļkrāsas, funkcionāli risinājumi un netrūkst arī pārdomātu detaļu, kas palīdz radīt komfortablu un iedvesmojošu dzīves telpu. Visiem interesentiem bija iespēja arī saņemt konsultācijas par īpašuma finansēšanas iespējām no četru Latvijas banku kredītspeciālistiem, kuri pārstāvēja Luminor Latvija, Swedbank Latvia, Bigbank Latvia un banku Citadele.

Abi projekta Ābeļziedu terases nami veidoti skaistai ikdienai no pilsētas trokšņiem norobežotā vidē zaļajā Teikā, izmantojot kvalitatīvus būvniecības risinājumus un apdares materiālus kombinācijā ar modernajām tehnoloģijām. Ēkas atbilst A energoefektivitātes klases prasībām, tādējādi ļaujot samazināt telpu ekspluatācijas izmaksas un komunālo maksājumu rēķinus.

Saules gaisma jauno mājokļu logos iespīd rītos un vakaros, katrā dzīvoklī ir balkons vai terase, individuāli regulējama zemgrīdas apkure un ventilācijas iekārta ar rekuperāciju veselīgam mikroklimatam telpās. Plašuma sajūtu mājokļos sniedz 2,7 m augstie griesti, un uz ēku jumtiem izvietotie saules paneļi nodrošina koplietošanas telpu elektroapgādi. Projekta nožogotajā iekšpagalmā pieejamas noliktavas telpas, pārdomāts bērnu laukums, kā arī atsevišķa ēka velosipēdu novietošanai un velosipēdu remonta stacija.