Iesniegta sūdzība par Austrumu maģistrāles būvdarbu uzraudzību

0
716
Foto no citify.eu.

Rīgas domes Satiksmes departamenta konkursā par Austrumu maģistrāles posma no Ieriķu līdz Vietalvas ielām pirmās kārtas būvdarbu uzraudzību iesniegta vēl viena sūdzība, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) informācija.

Savu otro sūdzību konkursā iesniegusi piegādātāju apvienība Ceļu & tiltu inženieri. Tai vēl nav noteikts izskatīšanas termiņš.

Kā ziņots, iepirkumā, kurā par uzvarētāju tika pasludināta SIA Firma L4, sūdzības iepriekš iesniedza apvienība Ceļu & Tiltu inženieri un SIA Geo Consultants.

IUB pēc sūdzību izskatīšanas aizliedza Rīgas domes Satiksmes departamentam slēgt līgumu par Austrumu maģistrāles posma no Ieriķu līdz Vietalvas ielām pirmās kārtas būvdarbu uzraudzību.

Kā liecina informācija elektroniskajā iepirkumu sistēmā (EIS), Firma L4 piedāvāja Rīgas domes Satiksmes departamentam līgumcenu 411 490 eiro, Ceļu & Tiltu inženieri – 398 000 eiro, bet Geo Consultants – 364 439 eiro.

Jau ziņots, ka Austrumu maģistrāles posma no Ieriķu līdz Vietalvas ielām pirmās kārtas būvdarbus par 31,3 miljoniem eiro īstenos AS A.C.B. un SIA Tilts.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit