Iespējams pieteikties trīs biroju ēku izsolēm Rīgas centrā

0
336
Nekustamais īpašums Raiņa bulvārī 7

VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) atklājusi pieteikšanos trīs Rīgas centra biroju un administratīvo ēku izsolēm – Krišjāņa Valdemāra ielā 17a, Merķeļa ielā 11 un Raiņa bulvārī 7. Pieteikties izsolēm un īpašumu apskatei iespējams līdz 2023.gada 15.maijam, informē VNĪ valdes loceklis Andris Vārna.

Nekustamie īpašumi atrodas pašā Rīgas centrā. To vēsture un iespējamā nākotne saistīta ar biroja, administratīvo un dzīvojamo telpu attīstības iespējām. Visiem īpašumiem ir izdevīga atrašanās vieta ar ērtu sabiedriskā transporta plūsmu un iespēju to teritorijā vai tuvumā novietot privātos transporta līdzekļus.

Nekustamā īpašuma Krišjāņa Valdemāra ielā 17a telpas vēsturiski izmantotas dzīvojamo platību izveidei. Uz zemes 1148 kvm platībā izvietotā ēka 4733,6 kvm ir vietējās nozīmes arhitektūras piemineklis, kuru ieskauj labiekārtota teritorija ar dzīvu satiksmi. Namam var ērti piekļūt ar sabiedrisko transportu,  privātos transporta līdzekļus var novietot gan blakus esošajās ielās, gan īpašuma pagalmā. Nams ir piemērots kā dzīvojamo platību izveidei, tā administratīvo funkciju nodrošināšanai. Izsoles sākuma cena ir 1,595 miljoni eiro.

Nekustamais īpašums Merķeļa ielā 11 atrodas izdevīgā vietā ar augstu prestižu – starp Raiņa bulvāri, Marijas, Merķeļa un Krišjāņa Barona ielām. Namu ieskauj dažādi daudzīvokļu nami, Vērmanes dārzs, izglītības iestādes, viesnīcas un dažādi tirdzniecības, pakalpojumu un darījuma objekti. Namam var piekļūt gan ar privāto, gan sabiedrisko transportu, un tas ir piemērots administratīvo un biroja telpu izveidei. Izsoles sākuma cena ir 2,255 miljoni eiro.

Savukārt teju trīs tūkstošus kvadrātmetru lielais nekustamais īpašums Raiņa bulvārī 7 atrodas prestižā Rīgas centra rajonā, un nama tuvumā atrodas vairākas viesnīcas – Radisson Blu Rīdzene un Grand Poet by Semarah Hotel, kā arī izglītības iestādes. Īpašumu ieskauj ielas ar intensīvu gājēju un transporta plūsmu. Apkaimē atrodas dažādi tirdzniecības un pakalpojumu objekti, kā arī vairākas izglītības, veselības aprūpes, kultūras un sporta objekti. Izsoles sākuma cena 3,024 miljoni eiro.

Izsolēm var pieteikties līdz šā gada 15.maijam interneta vietnē izsoles.ta.gov.lv. Īpašumu apskatei iespējams pieteikties jau šobrīd, rakstot uz e-pasta adresi: [email protected].