Ilmārs Gorda

0
1689
Ilmārs Gorda.

Kandidāts LBS valdei laika posmam 2021.–2024.gads.
Pašlaik nav LBS valdes loceklis.

Izvirza LBS pašreizējā valde ar balsu vairākumu.

Izglītība – inženierzinātņu maģistra grāds būvniecībā – iegūta 2000. gadā Rīgas Tehniskajā universitātē. Studiju gados strādājis par būvtehniķi BO VAS Autoceļu izpēte (Valsts autoceļu kvalitātes sistēmas kontrole, melno segumu izbūves tehnoloģisko procesu kontrole, materiālu testēšana u.c.), pēc studiju pabeigšanas bijis ceļu būvinženieris SIA Pro Via (autoceļu, ielu, degvielas uzpildes staciju projektēšana). Kopš 2002.gada ceļu būvinženieris un valdes loceklis uzņēmumā SIA Projekts 3 (autoceļu, ielu, laukumu projektēšana un projektu vadīšana, izpētes projektu veikšana, autoceļu ekspertīzes), no 2002.gada strādājis par lektoru Rīgas Tehniskā universitātē (kurss –Autoceļu projektēšana).

Kopš 2015.gada Latvijas Būvinženieru savienības un LBS BSSI eksperts. No 2017.gada Būvniecības valsts kontroles biroja ekspertu komisijas loceklis.

Ko darīsiet kā valdes loceklis LBS un LBS biedru labā, ja tiksiet ievēlēts valdē?

– Esmu gatavs aktīvi strādāt pie sertifikācijas procedūras pilnveidošanas un nolikumu izstrādes, kas saistīti ar būvspeciālistu kompetences novērtēšanu un pastāvīgās prakses uzraudzību. Iegūtā pieredze strādājot darba grupās kā LBS BSSI ekspertam var dot pienesumu LBS valdes turpmākajā darbā. Vairāku gadu pieredze projektēšanas un ekspertīžu jomā var sniegt jaunas idejas LBS transportbūvju un būvprojektēšanas sekcijās.