Imantā paplašinās ūdensvada un kanalizācijas tīklus

0
532

SIA Rīgas ūdens noslēdzis līgumu ar konkursa kārtībā izvēlēto būvkompāniju SIA RERE Vide par ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšanu Imantas līnijās, informē Rīgas ūdens pārstāvji.

Līguma kopējā summa – 2 470 621 eiro, būvdarbus plānots sākt jau jūlijā. Darbi ietilpst Eiropas Savienības (ES) Kohēzijas fonda atbalstītā projektā Ūdenssaimniecības attīstība Rīgā, 6.kārta.

Imantas līnijās plānots izbūvēt ūdensvadu kopumā 2,01 kilometra garumā un kanalizācijas tīklus – 3,55 kilometru garumā.

Ūdensvadu paredzēts būvēt Imantas 1.līnijas posmā no Jūrmalas gatves līdz Zārdu ielai, Imantas 2.līnijas posmā no Jūrmalas gatves līdz Imantas 2.līnijai 3A un Imantas 3.līnijā.

Savukārt kanalizācijas tīkli tiks izbūvēti visu Imantas 1., 2., 3. un 4.līniju garumā, kā arī Zārdu ielas posmā no Zārdu ielas 2B līdz Imantas 2.līnijai. Projekta realizācija sniegs iespēju pieslēgt centralizētajiem inženiertīkliem kopumā 95 objektus, kas savukārt nodrošinās labāku ūdens piegādes un kanalizācijas pakalpojumu kvalitāti, kā arī drošāku un tīrāku apkārtējo vidi.

Projektā Ūdenssaimniecības attīstība Rīgā, 6.kārta SIA Rīgas ūdens paplašinās ūdensapgādes un kanalizācijas tīklus Ziepniekkalnā, Imantā – Imantas līnijās, Vārves un Nīcas ielās – un Teikā ar kopējo garumu 11,07 kilometri (ūdensvads – 3,57 kilometri, kanalizācijas tīkli – 7,50 kilometri).

Teikā būvdarbi jau ir sākti un septembrī plānots tos pabeigt, savukārt pārējās apkaimēs būvprojekti ir dažādās to saskaņošanas stadijās.