Otrdien, 8.septembrī, plkst.11 Ādažos, Rīgas gatves atzarā pretī viesnīcai Port Hotel va/s Latvijas Valsts ceļi (LVC) prezentēs plānotos satiksmes drošības uzlabojumus Tallinas šosejas (A1) Baltezera–Ādažu posmā.

Pasākumā piedalīsies Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis, kurš stāstīs par ceļu satiksmes negadījumiem Latvijā 2020.gadā, LVC Satiksmes organizācijas pārvaldes direktors Māris Zaļaiskalns stāstīs par ceļu satiksmes negadījumu tendencēm Tallinas šosejas (A1) Baltezera–Ādažu posmā, SIA Projekts 3 projektētājs Ilmārs Gorda iepazīstinās ar satiksmes organizācijas pārmaiņām, kuras plānotas minētajā Tallinas šosejas posmā, savukārt Drošas braukšanas skolas eksperts Aleksandrs Grīva runās par autobraucēju biežāk pieļautajām kļūdām, veicot manevrus uz ceļa, it sevišķi apdzīšanu.

Pēc dalībnieku prezentācijām notiks diskusija. Pasākums ilgs līdz plkst.12.30, un ar to sāks arī va/s Latvijas Valsts ceļi satiksmes drošības kampaņa par drošu apdzīšanu Neredzi ceļu? Neapdzen!

Tallinas šosejas posmā no divlīmeņu krustojuma ar Vidzemes šoseju līdz Pulksteņezeram katru gadu notiek vairāki ceļu satiksmes negadījumi, tai skaitā ar bojāgājušajiem, šajā posmā ir vairāki tā saucamie melnie punkti. Lielākā daļa ceļu satiksmes negadījumu ar bojāgājušajiem šajā posmā notiek dēļ frontālajām sadursmēm. Lai uzlabotu satiksmes drošību un mazinātu ceļu satiksmes negadījumu skaitu, ir izstrādāts satiksmes organizācijas izmaiņu projekts, ko plānots realizēt līdz šī gada beigām.