Investē 20 miljonus eiro jauna ciemata būvniecībā Ādažos

0
846
Publicitātes attēls

Starptautiskais nekustamo īpašumu uzņēmums Invego uzsācis mūsdienīga ciemata būvniecību Ādažos. Jaunais projekts ietvers vienstāvu un divstāvu ēkas ar plašu terasi. Kopumā uzņēmums investēs vairāk nekā 20 miljonus eiro, un pirmās 30 mājas 1. kārtā tiks pabeigtas jau nākamajā ziemā.

Ciemats Vide Ādaži atrodas netālu no Rīgas, ainaviskā ezeru un meža ielokā. Ciematā iespējams izvēlēties starp divstāvu un vienstāvu ēkām. Katrai ēkai ir arī plaša, skaista terase un sava daļa no dārza. Cena par īpašumu jaunajā ciematā sākas no 219 000 eiro.

Invego ir mūsdienīgs mājokļu attīstītājs Baltijas valstīs, kas tiek īpaši novērtēts kā komplekso dzīvojamo rajonu būvētājs. Tā projektos pēdējos gados Igaunijā jaunu mājokli ieguvušas jau vairāk nekā 1000 ģimeņu,” stāsta ONEROOF tirdzniecības direktors Rolands Purmalis, norādot uz tādiem ļoti populāriem piemēriem kā projekti Luccaranna un Tiskreoja pie Igaunijas galvaspilsētas Tallinas.

“Strādājot ar projektu Vide Ādaži, mēs varam likt lietā iedvesmu un pieredzi, kas šobrīd tiek gūta arī attīstot konceptuāli līdzīgas, arhitektoniski smalki pārdomātas rindu mājas netālu no Tallinas,” norāda Invego vadītājs Kristjans-Tūrs Vahi.

“Vide Ādaži ir pirmais Invego  šāda mēroga projekts Latvijā, kas tiek attīstīts patstāvīgi, taču esam labi nodrošināti ar kapitālu un mums ir liela pieredze. Turklāt pēdējos pāris gados kopā ar mūsu partneriem Rīgā esam veiksmīgi attīstījuši arī daudzdzīvokļu projektu Parka Kvartāls,” paskaidro Kristjans-Tūrs Vahi.