Investējot vienu miljonu eiro, paplašināts “Stokker” centrs

0
936

Pēc ēkas pārbūves Stokker instrumentu tirdzniecības un servisa centrs Rīgā, Krasta ielā 42, ir kļuvis par lielāko šāda veida specializēto centru visā Baltijā ar kopējo tirdzniecības platību 800 kvadrātmetru apjomā un 583 kvadrātmetru plašu servisa darbnīcu un noliktavu. Paplašinātas arī biroja telpas 460 kvadrātmetru platībā, informē uzņēmuma parstāvji.

Plašākas telpas un āra teritorija ļāvusi palielināt gan preču klāstu, gan arī pārstāvētos zīmolus.

Līdz ar rekonstrukciju investīcijas veiktas arī klientu apkalpošanas uzlabojumos – ieviesta elektroniskās rindas sistēma, kas novērš drūzmēšanos, kā arī uzstādīti Stokker pakomāti e-veikalā veikto pirkumu izņemšanai.

“Augošais pieprasījums pēc jauniem pakalpojumiem iet roku rokā ar labāku klientu apkalpošanu, tāpēc veiktās investīcijas rekonstrukcijā dod iespēju piedāvāt gan plašāku preču klāstu, gan attīstīt attālinātos piegādes pakalpojumus. Plašākas telpas ļauj veidot lielākus preču krājumus un daudz elastīgāk reaģēt uz mainīgo situāciju, kas saistās ar preču piegādēm pandēmijas apstākļos. Noliktavas preču krājuma vērtību esam palielinājuši vismaz par pusi, un tā mēs spējam nodrošināt preces klientiem saprātīgos termiņos,” pārmaiņas Stokker centrā skaidro mazumtirdzniecības un servisa vadītājs Kaspars Dreiblats.

Izmantojot jauniegūto platību, centrā atvērta plaša darba apģērba, apavu un individuālās aizsardzības līdzekļu zona. Jauninājums ir pirotehnikas tirdzniecība, jo izbūvētas telpas pirotehnikas uzglabāšanai un realizācijai atbilstoši ugunsdrošības noteikumiem un normatīvo aktu prasībām.

Tuvākajā nākotnē uzņēmums plāno attīstīt klientu pašapkalpošanās risinājumus, piemēram, ieviešot pašapkalpošanās kases un pirkuma groza skenerus. Tāpat Stokker turpinās investēt e-veikala darbībā un savu pakomātu tīkla izveidē.

Rekonstrukcija norisinājās no 2020.gada decembra līdz 2021.gada maijam un kopējās projekta investīcijas veido 1 miljonu eiro.

Pagājušajā gadā Stokker grupas uzņēmumi Baltijā un Somijā sasniedza kopējo apgrozījumu 127 miljonus eiro, savukārt Stokker Latvija uzrādīja rekordaugstu apgrozījumu, sasniedzot 49 miljonus eiro. Uzņēmums SIA Stokker nodarbina 130 darbiniekus.

Stokker ir Igaunijas uzņēmuma AS Stokker meitas uzņēmums, ar vairāk nekā 30 gadus ilgu pieredzi profesionālu instrumentu un tehnikas tirdzniecībā un servisa pakalpojumu sniegšanā. Pirmais Stokker centrs Latvijā atvērts 2000.gadā Rīgā, un pašlaik tie ir jau 11 centri Latvijas lielākajās pilsētās. Attīstot sniegto pakalpojumu klāstu, 2009.gadā dibināts uzņēmums Stokker Agritech, kurš 2015.gadā kļuva par oficiālo New Holland lauksaimniecības tehnikas pārstāvi Latvijā.