Ir vērts darīt to, ko darām

0
790

“Man jābūt pateicīgam par tām iespējām, kas man šobrīd dzīvē ir dotas, un darbs, ko es šobrīd daru, ļauj man realizēt sevi pilnībā,” – šis ir vien neliels citāts no Būvinženierī lasāmās sarunas ar Eināru Jaunzemu, SIA Eiropas Dzelzceļa līnijas Projektu ieviešanas un vadības departamenta direktoru.

Einārs ir 2022. gada Būvindustrijas lielās balvas laureāts un titula Gada projektu direktors ieguvējs kategorijā Gada inženieris/arhitekts. Sarunā viņš neslēpj gandarījumu par saņemto nozares atzinību, taču no sirds vēlas laurus dalīt ar savu komandu, jo tieši komanda, kā pats atzīst, ir tā, kas viņam ļauj justies pārliecinātam kā vadītājam – tieši šajā situācijā un tieši ar šiem kolēģiem.

Pārstāvot šobrīd lielāko būvniecības pasūtītāju Latvijā, kas operē ar būvdarbu līgumiem vairāku simtu miljonu eiro apjomā, Einārs Jaunzems nebūt neatstāj rūpju un pienākumu nastas pārņemta cilvēka iespaidu (kā varbūt arī varētu iedomāties). Gluži pretēji – mūsu sarunas biedrs ir pozitīvas enerģijas un entuziasma pārpilns, un kā jaušams, gatavs stāvēt un krist gan par inženiera aroda godu, gan par projekta Rail Baltica sekmīgu realizāciju. Pie viena – arī paužot lepnumu, ka Latvija Rail Baltica ievešanā ir aizsteigusies brangu soli priekšā abiem Baltijas kaimiņiem.

Intervija ar Eināru Jaunzemu – žurnāla Būvinženieris februāra numurā (Nr.90).

Žurnālu ABONĒ ŠEIT vai https://abone.pasts.lv/
vai pa e-pastu [email protected].
Pērc – Preses servisa tirdzniecības vietās.