Izbūvē jaunas ielas Lielupes industriālā parka teritorijā Jelgavā

0
426
Foto no Jelgava.lv

Līdz šā gada novembrim Lielupes industriālā parka teritorijā plānots izbūvēt divus jaunus ielu posmus – piebraucamo ceļu no Rubeņu ceļa puses un jaunu ielu, kas savienos Prohorova ielu ar Rubeņu ceļu, informē Jelgavas pašvaldības iestādē Pilsētsaimniecība.

Šie darbi ir secīgs turpinājums jau vairāku gadu mērķtiecīgai industriālās zonas sakārtošanai. 2020. gadā noslēdzās projekta pirmā kārtā, kurā tika rekonstruēta Neretas, Prohorova un Garozas iela, otrajā kārtā 2021. gada rudenī ekspluatācijā tika nodots rekonstruētais Rubeņu ceļš no Neretas ielas līdz Garozas ielai. Savukārt, turpinot attīstību, industriālās zonas teritorijā tiks izbūvēta jauna iela un piebraucamais ceļš no Rubeņu ceļa puses.

Būvdarbu gaitā abos ielu posmos tiks izbūvēts arī gājēju un velosipēdistu celiņš, apgaismojums, ūdensvada tīkli, saimnieciskās kanalizācijas un lietusūdens kanalizācijas tīkli, kā arī pārbūvētas parka teritorijā esošās dzelzceļa pārbrauktuves. Kopējais jaunizbūvējamo ielu garums ir 510 metri un tām tiks piešķirti arī nosaukumi.

Kvalitatīva piebraucamā ceļa un komunikāciju izbūve turpinās uzlabot Lielupes industriālā parka attīstību, paredzot, ka komersanti, kas gūs labumu no investīcijām infrastruktūrā, izveidos ap 40 jaunu darba vietu, bet komersantu nefinanšu investīcijas plānotas 775 400 eiro apmērā. Šobrīd šeit darbojas ap 50 uzņēmumu.