Izcelt aizkadra profesionāļus

0
815

Latvijas Būvinženieru savienība un žurnāls Būvinženieris sadarbībā ar būvindustrijas nevalstiskajām organizācijām un valsts institūcijām šogad jau devīto reizi suminās izcilākos nozares speciālistus, pasniedzot Būvindustrijas lielo balvuPamatakmeni. Žūrijas dalībnieki aicina pateikt paldies labākajiem būvspeciālistiem par profesionālo ieguldījumu, piesakot apbalvojumam kolēģus un partnerus.

Artūrs Rakstiņš, Latvijas Būvkonstrukciju projektētāju asociācijas valdes loceklis, SIA Araintellect galvenais inženieris: «Pasaulē un Latvijā notiek nemitīga attīstība, un tikai mēs paši varam atbalstīt to un neatpalikt no valdošajām tendencēm. Būvindustrijas lielā balva ir motivācija attīstībai, lai atskatītos uz paveikto, novērtētu to un kopīgi virzītos tālāk.»

Dāvis Golds, SIA Inženieru birojs Kurbada tilti transportbūvju būvinženieris, projektētājs un būvuzraugs, Gada jaunais inženieris 2020: «Būvinženieru darbi ir redzami mums visapkārt. Pateicoties tiem, mums ir pajumte, mēs spējam nokļūt tur, kur vajag, varam izbaudīt dzīvi ar tuvajiem, nedomājot par pamatvajadzībām. Taču, par spīti būvindustrijas redzamībai, paši būvinženieri parasti izvēlas palikt neredzami un strādāt aizkadrā. Būvindustrijas lielā balva ir lielisks veids, kā izcelt gaismā inženierus, kuri ir neatlaidīgi strādājuši, lai uzlabotu mūsu dzīves telpu, kā arī jaunos talantus, kas sabiedrības labā strādās nākotnē.»

Līdz 15.septembrim piesakiet augstajam apbalvojumam Būvindustrijas lielā balva gan studentus, gan jau praktizējošus kolēģus un sadarbības partnerus, kā arī seniorus. Vairāk informācijas – http://lielabalva.lv/balva/#nolikums.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva galvenais partneris ir Knauf, sadarbības partneri – Bauroc, Peri, Paroc, CMB, Velux, ThermoWhite. Atbalstītāji: RERE Grupa, Sakret, Ramirent, Firma L4. Mediju partneri: žurnāls Būvinženieris, buvbaze.lv; buvlaukums.lv; abc.lv, building.lv, Laiks mājai.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit