Izplatīsim nozares labās vēstis

0
203

Labdien, LBS biedri un sadarbības partneri!

Latvijas Būvinženieru savienības (LBS) ikdienas darba ritms pašlaik mainījies – tāpat kā citur Latvijā un pasaulē, to ierobežo Covid-19 pandēmija. Tomēr turpinām strādāt attālināti, sniedzot jums aktuālo informāciju mājaslapā, sociālo mediju kontos, e-pastā un pa telefonu. Žurnāla Būvinženieris komanda turpina veidot profesionālo izdevumu ar svarīgu un noderīgu informāciju.

Kaut arī ārkārtas situācijā pulcēšanās ierobežojumu dēļ atcelts LBS XXXII kongress, atskaiti par biedrības darbību aizvadītajā gadā publicēsim mājaslapā un aprīļa žurnālā Būvinženieris. LBS-Konsultants mācības rīko attālināti vebināros.

Arī nozares uzņēmumu biroji strādā attālināti, tomēr būvlaukumos, materiālu noliktavās un būvniecības veikalos darbs nav apturēts. Lai iedvesmotu cits citu, aicinām dalīties ar labajām vēstīm par veiksmīgi paveiktiem projektu posmiem, atjautīgiem risinājumiem darba organizācijā, savstarpējās palīdzības piemēriem un noderīgiem ieteikumiem. Ziņas, attēlus un kontaktus informācijas papildināšanai sūtiet pa e-pastu [email protected] Tās nodosim citiem nozares dalībniekiem LBS avotos.

Saglabāsim vēsu prātu, ievērosim oficiālo informāciju, neuzķersimies uz viltus ziņām un baumām. Rīkosimies atbildīgi un atbalstīsim cits citu. Katra pozitīvas pieredzes vēsts iedvesmos visus. Tā varam kopīgi pārlaist sarežģīto laiku un atjaunot aktīvu dzīves ritmu.

Informāciju meklējiet www.blbs.lv, https://twitter.com/LBS_lv, www.facebook.com/buvinzenierisLBS un LBS profilā Instagram. Žurnāla Būvinženieris aprīļa numurs gaidāms mēneša vidū.

LBS valdes vārdā – priekšsēdētājs Mārtiņš Straume

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit