Izsludināta pieteikšanās divām nekustamā īpašuma izsolēm Rīgā

0
180
Nekustamais īpašums Rīgā, Tērbatas ielā 76

VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) izsludina pieteikšanos divām nekustamā īpašuma izsolēm Rīgā. Pirmajā izsolē tiek piedāvāts nekustamais īpašums, kas atrodas Tērbatas ielā 76, savukārt otrais nekustamais īpašums atrodas Gaileņu ielā 7.

Abas izsoles norisināsies no 2024. gada 13. februāra līdz 2024. gada 14. martam, un interesenti izsolei un objektu apskatei var pieteikties  līdz 2024. gada 4. martam.

“Nekustamais īpašums Tērbatas ielā 76 piedāvā unikālu iespēju iegūt daudzveidīgu īpašumu Rīgas centrā. Ar plašajām iespējām un labvēlīgu atrašanās vietu, tas ir ideāls gan biznesa, gan investīciju mērķiem. Savukārt īpašums Gaileņu ielā 7 ir ar lielu potenciālu. Tā atrašanās vieta un infrastruktūras tuvums nodrošina daudzveidīgas iespējas gan komerciālai darbībai, gan dzīvojamo platību attīstīšanai,” norāda VNĪ valdes loceklis Andris Vārna.

Izsoles objekts Tērbatas ielā 76 sastāv no zemes gabala ar kopējo platību 1 118 kvm, uz kura izvietota apbūve, ietverot veikalu – divstāvu ēka ar kopējo platību 260,7 kvm, kurā atrodas tirdzniecības telpas, kabineti un sanitārie mezgli; noliktavu – trīsstāvīga ēka ar kopējo platību 685,5 kvm, kas piedāvā plašas iespējas gan uzglabāšanai, gan ražošanai; administratīvās ēkas – divas ēkas ar kopējo platību 739 kvm, kurās izvietoti biroju telpas, kabineti un sanitārie mezgli un laukumu ar cieto segumu ar kopējo platību 327,7 kvm, kas sniedz papildu iespējas uzņēmējdarbības attīstībai vai klientu apkalpošanai.

Objekts atrodas Rīgas pilsētas centrā ar labi attīstītu infrastruktūru. Ņemot vērā apkārtējo teritoriju un tās pieejamību, kā arī transporta un sabiedriskā transporta nodrošinājumu, šis nekustamais īpašums ir lielisks ieguldījums uzņēmējdarbības attīstībā.

Sākotnējā izsoles cena ir noteikta 580 000 eiro apmērā ar 5000 eiro soli. Plašāka informācija par izsoli un objektu būs pieejama izsoles oficiālajā interneta vietnē izsoles.ta.gov.lv

Savukārt Rīgas pilsētā, Jaunciemā, Gaileņu ielā 7 tiek izsolīts nekustamā īpašuma objekts ar zemes gabala kopplatību 2 839 kvm un uz tā esošo apbūvi, kurā savulaik atradusies Rīgas 3. arodskola un dienesta viesnīca.

Nekustamais īpašums atrodas Jaunciemā, pie Gaileņu ielas un Jaunciema 2. līnijas krustojuma. Šīs teritorijas tuvumā atrodas dzīvojamās ēkas un bērnudārzs, nodrošinot patīkamu un dzīvotspējīgu vidi. Piekļuve īpašumam ir iespējama gan no Gaileņu ielas, gan Jaunciema 2. līnijas, un apkārtējā infrastruktūra ir labi attīstīta.

Taisnstūrveida zemes gabals ir līdzens, daļēji apjozts ar metāla žogu un uz tā esošā apbūve ir aprīkota ar visiem svarīgākajiem centralizētajiem inženiertīkliem, nodrošinot elektroapgādi, centrālapkuri, ūdensapgādi un kanalizāciju.

Šajā nekustamajā īpašumā atrodas trīs atsevišķas ēkas. Katrai no šīm ēkām ir savas īpatnības un izmantošanas iespējas, no kuriem atkarīgs potenciālais ieguvums jaunajam īpašniekam.

Sākotnējā izsoles cena ir noteikta 350 000 eiro apmērā ar 5000 eiro soli. Plašāka informācija par izsoli un objektu būs pieejama izsoles oficiālajā interneta vietnē izsoles.ta.gov.lv

Nekustamais īpašums Jaunciemā, Gaileņu ielā 7