“Rail Baltica” projekta īstenošanai piedāvā pagaidu darbu speciālistiem

0
438

Rail Baltica kopuzņēmums RB Rail AS izsludinājis iepirkumu par pagaidu darbinieku nomu projekta vajadzībām, lai divu gadu periodā visās trīs Baltijas valstīs piesaistītu dažādus speciālistus īstermiņa darbiem, vēstīts Rail Baltica mājaslapā.

Iepirkuma mērķis ir atrast piegādātāju, kas palīdzētu efektīvā veidā piesaistīt un pārraudzīt pagaidu darbiniekus, kas iekļauj tādu profesiju pārstāvjus, kā inženierus, projekta vadības un kontroles, kā arī darba drošības un vides speciālistus. Iepirkuma summa ir 5,5 miljoni eiro, kas aprēķināta balstoties uz plānoto darba apjomu nākamo divu gadu laikā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, un tā ietver gan piegādātāja, gan speciālistu atalgojumu un ar to saistītās izmaksas.

Nepieciešamība pēc īstermiņa speciālistiem ir ierasta prakse lielos infrastruktūras projektos situācijās, kad paredzēti konkrēti vienreizēji uzdevumi, vai radies straujš darba apjoma pieaugums noteiktā laika posmā. Turklāt, ātrgaitas dzelzceļu speciālistu pastāvīgo darbinieku atlases Baltijas valstīs un citviet Eiropā var aizņemt vairāk nekā sešus mēnešus. Tāpēc šādās situācijās tiks piesaistīti pagaidu speciālisti, lai nodrošinātu nepārtrauktu projekta virzību un būtu iespējams iekļauties noteiktajos termiņos.

Iepirkuma pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2020.gada 29.oktobris elektroniskajā iepirkumu sistēmā.

Plašāka informācija par iepirkumu pieejama elektroniskajā iepirkumu sistēmā un Rail Baltica mājaslapā.

Vairāk par plānotajām darbavietām un ieguldījumu ekonomikā, ko radīs Rail Baltica projekts, uzzini šeit:

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit