Vilnis Vitkovskis, VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" valdes priekšsēdētājs.

Izsludināts konkurss uz VAS Latvijas autoceļu uzturētājs (LAU) divu valdes locekļu amatiem, liecina kompānijas publiskotā informācija.

Konkurss izsludināts uz LAU valdes locekļa amatu finanšu vadības jomā un uz valdes locekļa amatu komercdarbības vadības jomā.

Tostarp valdes locekļa finanšu vadības jomā atbildības jomas būs finanšu vadība, kapitālsabiedrības stratēģijas izstrāde un vadīšana, kā arī iekšējā audita un risku pārvaldība, savukārt valdes locekļa komercdarbības vadības jomā atbildības jomas būs komercdarbības vadība, tehnisko un tehnoloģisko resursu pārvaldība, kā arī pārdošanas vai iepirkumu vadība.

Pretendenti aicināti pieteikties līdz 2020.gada 27.novembrim.

Kandidātiem uz valdes locekļa finanšu vadības jomā amatu prasīta akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ekonomikā vai finansēs (papildus akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība uzņēmējdarbībā vai vadībzinātnēs uzskatāma par priekšrocību), vai arī akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība uzņēmējdarbībā vai vadībzinātnēs (papildus akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ekonomikā vai finansēs uzskatāma par priekšrocību).

Tāpat amata kandidātiem prasīta vismaz triju gadu pieredze, kas iegūta pēdējos 10 gados, vidējā vai lielā uzņēmumā valdes loceklim līdzvērtīgā vadošā amatā, kas nodrošina kompetences un zināšanas, kuras nepieciešamas, lai profesionāli pildītu valdes locekļa uzdevumu konkrētajā amatā, pieredze finanšu plānošanā un vadībā (budžetēšana, izmaksu kontrole un analīze, finanšu risku pārvaldība), vēlama pieredze kapitālsabiedrības stratēģijas izstrādē un vadīšanā, vēlama pieredze iekšējā audita un risku pārvaldībā, valsts valodas zināšanas C1 līmenī un svešvalodu zināšanas vismaz B2 līmenī, kā arī nevainojama reputācija.

Savukārt kandidātiem uz valdes locekļa komercdarbības vadības jomā amatu prasīta akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ekonomikā, uzņēmējdarbībā vai vadībzinātnē vai akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība inženierzinātnēs (transportbūves, inženiermehānika, informāciju tehnoloģijas), vismaz triju gadu pieredze, kas iegūta pēdējos 10 gados, vidējā vai lielā uzņēmumā valdes loceklim līdzvērtīgā vadošā amatā, kas nodrošina kompetences un zināšanas, kuras nepieciešamas, lai profesionāli pildītu valdes locekļa uzdevumu konkrētajā amatā, pieredze komercdarbības vadībā, vēlama pieredze tehnisko un tehnoloģisko resursu pārvaldībā, vēlama pieredze pārmaiņu vadībā, valsts valodas zināšanas C1 līmenī un svešvalodu zināšanas B2 līmenī, kā arī nevainojama reputācija.

LAU valdes loceklim mēneša atlīdzību nosaka atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem par publiskas personas kapitālsabiedrību un publiski privāto kapitālsabiedrību valdes un padomes locekļu skaitu, kā arī valdes un padomes locekļu mēneša atlīdzības maksimālo apmēru.

Jau vēstīts, ka šogad septembrī darbu LAU atstāja valdes priekšsēdētājs Raitis Nešpors, bet viņa vietā valdes priekšsēdētāja vietā tika iecelts līdzšinējais kompānijas valdes loceklis Vilnis Vitkovskis.

Vienlaikus kompānijas publiskotā informācija liecina, ka 2020.gada 20.decembrī pilnvaru termiņš beidzas valdes loceklim Oskaram Zemītim. Tāpat kompānijas valdē strādā valdes locekle Rita Kubarko, kuras pilnvaru termiņš ir līdz 2021.gada 7.septembrim.

LAU veic gandrīz 200 dažādus ikdienas uzturēšanas darbus uz valsts autoceļiem. Uzturamo valsts autoceļu kopgarums ir vairāk nekā 20 000 kilometru, no tiem 9129 kilometri autoceļu ir ar melno segumu un 10 989 kilometri ir grants autoceļu, kā arī ikdienas uzturēšanas darbi tiek veikti uz vairāk nekā 900 tiltiem.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit