Izsniedz 3,4 miljonu eiro finansējumu daudzdzīvokļu ēkas būvniecībai Ādažos

0
787

Luminor banka piešķīrusi 3,4 miljonu eiro finansējumu nekustamo īpašumu attīstītājam EfTEN Residential daudzdzīvokļu ēkas projektam Podnieki Ādažos.

“EfTEN grupas uzņēmumi Baltijas valstīs pārvalda 45 komerciālos īpašumus, līdz ar to uzņēmumam ir uzkrāta vērtīga pieredze nekustamo īpašumu attīstīšanā un pārvaldīšanā. Latvijā uzņēmums attīsta dzīvojamo fondu, piedāvājot dzīvokļus divos jau gatavos projektos un aktīvi strādājot pie jaunu projektu attīstības – to vidū ir arī ēka projektā Podnieki,” saka Uģis Počs, Luminor Nekustamo īpašumu finansēšanas eksperts.

Luminor dati liecina, ka arvien biežāk jaunās ģimenes izvēlas apmesties Pierīgā, lai pilsēta būtu sasniedzamā attālumā un vienlaikus būtu iespēja dzīvot zaļākā, ģimenēm draudzīgākā vidē. Tāpēc ir svarīgi Pierīgas pašvaldībās attīstīt dzīvojamo fondu, lai tas būtu atbilstošs pieprasījumam. Podnieki ir viens no šāda veida projektiem.

EfTEN komandas ieskatos Podnieki ir viena no ģimenei draudzīgākajām apkaimēm Rīgas apkārtnē – novadā ar attīstītu un joprojām progresējošu infrastruktūru un visstraujāko iedzīvotāju pieaugumu starp Pierīgas novadiem – Ādažos, tāpēc, izvērtējot iespējamos tālākās attīstības virzienus dzīvojamā fonda attīstīšanā, izvēle notika par labu šim projektam,“ stāsta Normunds Muskats, Dzīvojamā fonda pārdošanas speciālists.

Avots: Luminor.