Jānis Kuļikovskis – erudītais praktiķis

0
1111

SIA Igate būve (tagad – SIA ZAZA Timber Construction) projektu vadītājs Jānis Kuļikovskis spēj ne vien sekmīgi, bet pat izcili risināt tādus uzdevumus ar kādiem vēl neviens uzņēmumā līdz šim nebija saskāries.

Viņā neparastā līdzsvarā apvienots praktisks pragmatisms ar erudīciju un drosmi mesties vēl nepieredzētos izaicinājumos – īpašības, kas nepieciešamas būvniecības vēstures veidotājiem. Tas pamanīts pat starptautiski. Spējīgs uz progresīvu revolūciju būvniecībā. Apbalvots ar Būvindustrijas lielā balvas augstāko apbalvojumu Pamatakmeni, iegūstot titulu Gada inženieris 2019.

Jāņa darbs saistīts ar lielizmēra liekti līmētām un arī krusteniski līmēta koka paneļu būvkonstrukcijām. Skaistā koka estrāde Dobeles novada Penkulē un īpašu ievērību guvušas būves Pasta salā Jelgavā: publiskās slidotavas segtais jumts un unikāls amfiteātra tipa brīvdabas estrādes jumts ar īpašiem akustiskajiem paneļiem.

Par Jāni Kuļikovski – grāmatā Pamatakmens. Būvindustrijas lielā balva.

Grāmata nebūs pārdošanā, bet to ir iespējams pasūtīt jau tagad.
Vairāk informācijas: [email protected], tālrunis 29468382.

Grāmata tapusi ar SIA Merks un SIA Velve atbalstu. Paldies par atbalstu biedrībai Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienība, SIA Lafivents, SIA LNK Industries, SIA Inženierbūve, SIA Inženieru birojs Kurbada tilti, SIA Norma-S, SIA LBS-Konsultants, SIA ZAZA Timber Production, SIA Ugunsdrošības risinājumu birojs, SIA UPPE.

Īpašs paldies Artim Dzirkalim, Mārim Briškam, Raimondam Eizenšmitam, Aivaram Brambim, Mārtiņam Straumem, Helēnai Endriksonei un Aivaram Caunem.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva 2022 galvenais partneris ir SIA Knauf,
sadarbības partneri – SIA Bauroc, SIA CMB, SIA Thermowhite Baltic, Kingspan Insolution OÜ Latvija,
atbalstītāji – SIA Sakret, SIA RERE Grupa, SIA Ramirent Baltic, SIA Peri, SIA Firma L4, VAS Valsts nekustamie īpašumi,
mediju partneri – žurnāls Būvinženieris, Abc.lv, Archidea.lv, Building.lv, BuvBaze.lv, Laiks Mājai.