Piedāvā jaunas augstas veiktspējas plāksnes apmetamām fasādēm

0
245

Apmetamas fasādes ir izplatīts sienu siltināšanas risinājums gan dzīvojamo, gan sabiedrisko ēku celtniecībā un renovācijā. Fasāžu siltināšanai ir īpaša nozīme, jo tā samazina apkures izmaksas. Ražotājs Paroc papildinājis apmetamu fasāžu materiālu klāstu ar jaunu augstas veiktspējas plāksni Paroc Linio Pro.

Paroc apmetamu fasāžu siltumizolācijas piedāvājumā ir četri galvenie produkti:

Paroc Linio Pro – augstas veiktspējas plāksne ar siltumvadītspēju 0,034 W/mK daudzdzīvokļu namu un citu ēku renovācijai, kā arī jaunu ēku būvniecībai;
Paroc Linio 10 – standarta plāksne renovētām un jaunām ēkām;
Paroc Linio 15 – siltumizolācija renovētām un jaunām ēkām, galvenokārt sabiedriskajām būvēm un augstceltnēm;
Paroc Linio 80 – lamellas plāksne energoefektīvām ēkām, kuru siltumizolācijas biezums pārsniedz 250 mm.

Pielietošana un tehniskie dati

Lai arī siltumizolācija ir tikai viena sienas siltināšanas sistēmas sastāvdaļa, tai ir īpaša nozīme. Pabeigtā būvē tā ir neredzama, toties siltuma ieguvums būs jūtams visā izmantošanas laikā. Paroc akmens vates produkti ir nedegoši, izturīgi, ar pirmšķirīgām termiskajām īpašībām, tie nemaina formu un ir tvaika caurlaidīgi. Ar Paroc apmetamu fasāžu akmens vati īpašnieks investē ēkas energoefektivitātē, tās ugunsdrošībā, ilgmūžībā, skaņas izolācijā un komfortā.

Vairāk informācijas: www.paroc.lv, epasts [email protected].

Owens Corning ir starptautisks celtniecības un rūpniecības materiālu ražotājs. Trīs galvenie darbības virzieni ir izolācijas, jumtu un stikla šķiedras kompozītmateriālu ražošana un pilnveidošana. Ar 19 000 darbiniekiem 33 valstīs Owens Corning veido novatoriskus produktus un piedāvā klientiem ilgtspējīgus risinājumus, kas nodrošina energoefektivitāti, drošību, atjaunojamās enerģijas izmantošanu, noturīgu infrastruktūru un darba produktivitāti. ASV Ohaio štata pilsētā Toledo reģistrētā uzņēmuma tirdzniecības apjoms 2020.gadā bija 7,1 miljardi ASV dolāru. 1938.gadā dibinātais uzņēmums 66 gadus ir Fortune 500® sarakstā. Vairāk informācijas vietnē www.owenscorning.com.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit