Septembrī ekspluatācijā nodots nekustamo īpašumu attīstītāja Hepsor pirmais dzīvojamais projekts Rīgas klusajā centrā. Projekta kopējās investīcijas − aptuveni 4,2 miljoni eiro, informē Hepsor pārstāvji.

Jaunā sešstāvu ēka aizņem 965 m2 lielu teritoriju Dzirnavu un Strēlnieku ielas krustojumā. Tajā ir 50 pilnībā mēbelēti dzīvokļi ar gala apdari platībā no 20 līdz 46 m2, tostarp 5 divstāvu dzīvokļi ēkas augšstāvos, un četras biroja vajadzībām piemērotas telpas pirmajā stāvā.

Ēka aprīkota ar liftu un diennakts videonovērošanas sistēmu iedzīvotāju drošībai. Pie ēkas ir slēgts apzaļumots pagalms ar labiekārtotu atpūtas zonu un velosipēdu novietnēm.

Hepsor pārstāvis Martti Krass pauž gandarījumu par īstenoto projektu un raksturo to kā “funkcionālu un ilgtspējīgu ēku, kas iemieso mūsdienu pilsētvides dzīves standartus”.

Projekta būvniecību daļēji ir finansējusi Bigbank piešķirot 2,5 miljonu eiro aizdevumu projekta īstenošanai. Pircējiem iegādei ir iespēja izmantot Altum programmu jaunā mājokļa iegādei.

Attēli no “Hepsor” arhīva.

Igaunijas nekustamo īpašumu projektu attīstītājs Hepsor Latvijā darbojas kopš 2017.gada. Tuvāko gadu laikā Hepsor veiks vērienīgas investīcijas dzīvojamā un komercsegmentā, tostarp jaunā kvartāla Krasta City attīstībā Krasta ielā 1A.

Pievienot komentāru