“Linstow Center Management” (LCM) noslēdzis būvniecības darbus pie tirdzniecības centra “Origo” jaunās ēkas pirmās kārtas, kuras 4. līdz 6. stāvā nupat durvis vēris moderns biroju centrs “Origo One”, kas piedāvā funkcionālus un transformējamus A klases birojus.

“Biroju centra projekta interjera dizaina izstrādi uzticējām Latvijas Dizaineru savienības Gada balvu laureātam, arhitektūras un interjera dizaina kompānijai ar 25 gadu plašu starptautisko pieredzi – SIA “xcelsior”. Pateicoties lieliskajai sadarbībai ar projekta vadītājiem un dizaina autoriem Artūru Martinsonu un Zani Straumi, izdevies izveidot unikālu plānojumu un labiekārtojumu: kopplatībās nodrošināta grafiskā navigācija, noteikts dalījums neitrālās-lietišķās un aktīvās zonās, uzmanību veltot vides pieejamībai cilvēkiem ar invaliditāti. Īpaši izceļamas ir zaļās sienas un zaļās zonas, piemēram, ceturtajā stāvā iekārtoti pieci stilistiski un simboliski atšķirīgi dārzi, kas iezīmē dažādus vēsturiskus laika posmus pasta ceļu un komunikācijas attīstībā. Esam nodrošinājuši komfortablu, funkcionālu un estētisku vidi darbam, nesteidzīgai atpūtai un neformālām sapulcēm, radot dabas tuvuma sajūtu pašā pilsētas centrā,” atklāj “Linstow” tirdzniecības centru komercdirektore Evija Majevska.

““Origo One” ierīkoti pieci apzaļumoti iekšpagalmi, tos papildina plašas terases un intensīvs iekštelpu apzaļumojums. Katram birojam savs pagalms Rīgas centrā – tas ir ārkārtīgi būtisks faktors darba produktivitātes un emocionālā komforta paaugstināšanai,” labiekārtojuma ideju skaidro SIA “xcelsior” arhitekts Artūrs Martinsons.

Šī gada 20.aprīlī kā biznesa centra pirmais nomnieks darbu uzsāka mazumtirdzniecības franšīzes tīkla uzņēmums SIA “Narvesen Baltija”, radot īpašu atmosfēru zīmolu “Narvesen&Caffeine” centrālajam birojam ar interjera dizaineres Martas Gailes palīdzību.

Līdz ar tirdzniecības centra “Origo” paplašinātās daļas, tostarp biznesa centra “Origo One”, atvēršanu ir noslēgusies t/c “Origo” būvniecības darbu pirmā kārta. Būvniecības darbu otrā kārta turpināsies līdz objekta pilnīgai pabeigšanai, kas plānota šī gada rudenī.

“Origo” paplašināšanas projekta īstenotāji
“Origo” paplašināšanas projektu realizē norvēģu nekustamo īpašumu attīstīšanas un apsaimniekošanas kompānija “Linstow Center Management” sadarbībā ar galveno būvdarbu veicēju SIA “Skonto būve” un projektētājiem – PS “Arcade” (arhitektu biroju SIA “DEPO projekts” un SIA “Jensen Consult un Arhis inženieri”) un interjera dizaina autoru SIA “xcelsior”. Būvniecības tehnisko uzraudzību veica uzņēmums SIA “CMB”, BREEAM sertifikāciju veica SIA “IB&P konsultācijas” un OÜ “Oxford Sustainable”. Objekta īpašnieks – SIA “Attīstības aģentūra” (Linstow AS).

Publicitātes foto.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit