Jaunatnes dārzā Rīgā taps jauns bērnu rotaļu laukums

0
80

Rīgas domes Mājokļu un vides departaments ir sācis bērnu laukuma izbūvi Jaunatnes dārzā, kas atrodas Pārdaugavā, Ernestīnes ielā 21A, informē Rīgas pašvaldība.

Jaunatnes dārzā 2019.gada nogalē demontēja savu laiku nokalpojušās un nedrošās bērnu rotaļu iekārtas. Šī gada pašvaldības budžetā departamentam piešķirti līdzekļi jauna rotaļu laukuma ierīkošanai. Beidzoties iepirkuma procedūrai, departaments  noslēdza līgumu ar SIA GoPlay, kas darbu veiks par kopējo līguma summu 134 744 eiro.

Patlaban nožogota būvlaukuma teritorija parkā un sākti laukuma labiekārtošanas darbi.

Jaunajā bērnu rotaļu laukumā iecerēts uzstādīt rotaļu iekārtas dažāda vecuma grupām, piemēram, bērnus no 2 līdz 6 gadiem iepriecinās tematiskā rotaļu iekārta Vilciena sastāvs. Bērniem vecumā no 5 gadiem noteikti patiks rotaļu komplekss ar dažādiem elementiem – kāpšana, rāpšanās, lomu spēles, slēpšanās, socializēšanās iemaņu uzlabošanai utt. Paredzēts izvietot šūpoles, kuru sēdekļi izgatavoti no trieciena absorbējošas īpašas gumijas, protams, smilšu kaste ar mājiņu un galdu ar smilšu liftu un daudz ko citu.

Bērnu rotaļu laukumu Jaunatnes dārzā apmeklētājiem atvērs aptuveni pēc diviem mēnešiem, jo pēc nodošanas ekspluatācijā ir jāveic uzstādīšanas pārbaudes saskaņā ar drošības prasībām.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit