Jēkabpilī aktīvi sāk ielu pārbūves darbus

0
333
Attēls ilustratīvs

Martā uzsākti būvdarbi Jēkabpils pilsētā  Zīlānu ielas posmā no Oļu ielas līdz Mežāres ielai, informē Jēkabpils novada pašvaldībā.

Šajā ielas posmā veiks ielas seguma pārbūvi,  tiks izbūvētas gājēju ietves un veloceliņš, ierīkots apgaismojums un izbūvēta autostāvvieta. Būvdarbus veic SIA Ošukalns.  Ielas posma būvdarbu izmaksas ir  EUR 1 549 358,10. Darbi tiek veikti projekta Industriālās teritorijas piekļuves uzlabošana un revitalizācija uzņēmējdarbības attīstībai Jēkabpils pilsētas Ziemeļaustrumu daļā ietvaros.

Tuvākajā laikā atsāksies arī darbi Zīlānu ielas posmā no Ķieģeļu ielas līdz Oļu ielai. Zīlānu ielas posmā no Ķieģeļu ielas līdz Oļu ielai, kur darbi 2022. gada būvdarbu sezonā  neatsākās, jo tika izbeigts līgums ar būvdarbu veicēju AS Ceļu pārvalde, ir noslēgusies atkārtotā iepirkuma procedūra. Šobrīd tiek vērtēti iesniegtie piedāvājumi. Plānots, ka tuvāko nedēļu laikā būvdarbi atsāksies arī šajā Zīlānu ielas posmā.

Savukārt Ķieģeļu ielā, kas arī tiek pārbūvēta iepriekš minētā projekta ietvaros, darbi atsāksies tiklīdz būs piemēroti laika apstākļi asfaltēšanai un labiekārtošanas darbu veikšanai.Projekta mērķis ir nodrošināt ražošanas teritoriju sasniedzamību Zīlānu, Mālu, Oļu un Ķieģeļu ielā, videi draudzīgu un vides ilgtspēju veicinošu teritoriālu izaugsmi un jaunu darbavietu radīšanu atbilstoši Jēkabpils novada pašvaldības Attīstības programmai.

Projektā iekļauto 6 ielu posmu pārbūves kopējās izmaksas plānotas 4 711 145,21 EUR apmērā.