Jelgavā atklāts daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs

0
89
Publicitātes foto

Pēc pārbūves Jelgavā atklāts daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs Zirgu ielā 47a, vēsta pilsētas domē.

Pārbūvētā ēka nodrošina iespēju sniegt pakalpojumus lielākam klientu skaitam, piedāvāt tos mūsdienīgā un dažādām mērķa grupām specializēti aprīkotā vidē, kā arī veidot spēcīgu jomas speciālistu komandu, kas nodrošina saistītos pakalpojumus vienuviet.

Darbu jaunajās telpās turpina JSLP struktūrvienības – dienas centri Harmonija un Integra, Krīzes centrs, daļa no Ģimenes atbalsta nodaļas speciālistiem –, kā arī pieejams izglītojošās un atbalsta grupas pakalpojums un Uzvedības sociālās korekcijas programma.

Īstenojot divus Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstītos projektus 2022. gadā, ēka Zirgu ielā tika gan pārbūvēta, gan nosiltināta. Bez tam, nomainīts jumta segums, papildus nosiltināts jumta pārsegums, cokola daļa, kā arī pagraba pārsegums, rekonstruēts ieejas mezgls, nomainīti logi, modernizēta apkures sistēma, uzlabota siltummezgla automatizācijas sistēma, kā arī rekonstruēta ventilācijas sistēma un nomainīts apgaismojums. Ēkā ierīkotas arī iekšējās inženiersistēmas – ūdensapgāde, kanalizācija, elektroapgāde, piekļuves kontroles sistēma, centralizētā balss izziņošanas sistēma, telekomunikāciju tīkli, ugunsgrēka atklāšanas sistēma un videonovērošanas sistēma.

Pārmaiņas piedzīvojusi arī apkārtējā teritorija – izbūvēts stāvlaukums, iebraucamais ceļš un gājēju celiņi, bērnu rotaļu laukums, kā arī nodrošināta vides pieejamība cilvēkiem ar kustību traucējumiem, tostarp izbūvēts lifts. Tāpat daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra vajadzībām nodrošināts daudzveidīgs aprīkojums – mēbeles, sadzīves tehnika, sensorās un Montesori istabas aprīkojums, informācijas tehnoloģiju, medicīniskais un vingrošanas aprīkojums.