Jelgavā nojauktas trīs būves

0
448
Foto no jelgava.lv.

Jelgavā nojauktas ēkas Zirgu ielā 11 un Filozofu ielā 6A, kā arī garāžas Driksas ielā 2C. Darbi pabeigti pirms noteiktā beigu termiņa 9.janvārī, ziņo Jelgavas pilsētas pašvaldība.

“Būvju vietā atvesta un izlīdzināta melnzeme, un, ņemot vērā laikapstākļus, šobrīd teritorijas klāj sniegs. Jauni būvdarbi teritorijās šobrīd nav paredzēti,” Renārs Urtāns, informē pašvaldības Īpašumu pārvaldes galvenais speciālists dzīvokļu jautājumos.

Garāžu nojaukšanu Driksas ielā 2C veica uzņēmums SIA Logistic, savukārt palīgēkas demontāžu Filozofu ielā 6A un divstāvu koka ēkas un palīgēku nojaukšanu Zirgu ielā 11 veica SIA NORFA. Darbu veicēji izraudzīti iepirkumā Ēku nojaukšana trīs objektos Jelgavas pilsētā.

Par ēkas Zirgu ielā nojaukšanu Jelgavas dome lēma 2020.gada maija sēdē, savukārt par abu pārējo būvju nojaukšanu lēmums pieņemts domes 2020.gada jūlija sēdē, atzīstot, ka būves ir bīstamas un aizliedza to ekspluatāciju. Kopējā nojaukšanas darbu līgumcena bija 33 034,10 eiro un papildu izmaksas veikto darbu laikā nav radušās, skaidro Urtāns.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit