Jelgavā, Miera ielas posmā no tilta pār Platones upi līdz Zemeņu ielai noslēgusies inženierkomunikāciju izbūve un ieklāta asfalta virskārta. Vēl atlicis uzklāt horizontālo ceļa apzīmējumu, uzstādīt ceļa zīmes un labiekārtot apkārtējo teritoriju. Plānots, ka visi darbi būs paveikti līdz mēneša beigām, informē pašvaldības iestādē Pilsētsaimniecība. Tālāk plānots turpināt atlikušā Miera ielas posma rekonstrukciju līdz Aizsargu ielas rotācijas aplim.
Šobrīd objektā ir noslēgusies inženierkomunikāciju izbūve – ierīkots lietus kanalizācijas tīkls, ceļa drenāžas sistēma, kā arī izbūvēti apgaismojuma un sakaru kanalizācijas tīkli. Lai uzlabotu gājēju drošību, Miera un Zemeņu ielas krustojumā izveidota satiksmes saliņa, pie kuras tiks ierīkota apgaismota gājēju pāreja. Līdz būvdarbu noslēgumam vēl paredzēta horizontālo ceļa apzīmējumu uzklāšana, ceļa zīmju uzstādīšana un teritorijas labiekārtošana. Plānots, ka šie darbi tiks paveikti līdz mēneša beigām.
Pilsētas pašvaldība radusi iespēju Miera ielas 200 metru garajā posmā no Zemeņu ielas līdz Graudu ielai, kur brauktuves segums bija ļoti sliktā stāvoklī, ieklāt jaunu asfaltbetona virskārtu, uzlabojot braukšanas apstākļus. Tāpat arī izstrādāts būvprojekts atlikušajai Miera ielas rekonstrukcijai līdz Aizsargu ielas aplim un tā īstenošanai plānots piesaistīt Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējumu.