Juglas ezera krastā, Murjāņu ielā 70, Rīgā, tiek attīstīts jauns dzīvojamo ēku komplekss Ezerjugla ar astoņām daudzdzīvokļu mājām, informē projekta attīstītājas AS Murjāņu 70 pārstāvji.

Mājās būs pieejami divistabu un trīsistabu dzīvokļi dažādās platībās. Būvniecības darbus plānots pabeigt nākamā gada pirmajā pusē.

Kompleksa teritorijā tiks iekārtoti vairāki bērnu rotaļu laukumi, vairākās sekcijās pie kāpņu telpām pirmajā stāvā paredzētas ratiņu novietnes. Plānota vairāk nekā 600 m2 plaša aktīvā sporta zona ar āra trenažieriem, skriešanas celiņiem un konstrukciju skrituļdēļu piekritējiem. Tāpat paredzēta 5000 m2 plaša ainaviskā zona ar soliņiem un atpūtas zviļņiem. Ezerjuglas komplekss robežojas ar plašu Juglas ezera piekrasti, kur 2500 m2 platībā plānots ierīkot labiekārtotu pludmali ar pārģērbšanās kabīnēm.

“Dzīve Ezerjuglā ir kā atpūta pašiem uz savas salas mežu ielokā. Tās būs astoņas četrstāvu ēkas labiekārtotā teritorijā, kur pieejami vairāk nekā 500 divistabu un trīsistabu dzīvokļu 44 – 102 m2 platībā, vairums – ar plašiem balkoniem. Iedzīvotāju ērtībām plānots izbūvēt 535 virszemes un pazemes autostāvvietas. Ēku projektēšanā un būvniecībā izmantotas kvalitatīvas un ilgmūžīgas inženiersistēmas, labiekārtojuma elementi, segumi un materiāli,” stāsta AS Murjāņu 70 mārketinga vadītāja Natālija Sējāne.

Ezerjuglas vēriens ir Rīgai netipisks – visu astoņu dzīvojamo ēku būvniecība tiek īstenota vienā kārtā, tāpēc uzreiz pēc kompleksa nodošanas iedzīvotājiem būs pieejama visa plašā teritorija ar pilnīgu arhitektoniski telpisko veidolu un pabeigtu labiekārtojumu, izvairoties no būvdarbu trokšņiem un putekļiem,” norāda Sējāne.

Dzīvojamā kompleksa Ezerjugla projektu izstrādājis projektēšanas un arhitektūras uzņēmums SIA Zenico Projekts, savukārt projekta būvniecību veic būvniecības uzņēmums SIA Bazalts. Projekta Ezerjugla kopējās izmaksas ir aptuveni 40 miljoni eiro. Ezerjuglas dzīvojamo ēku kompleksu plānots nodot ekspluatācijā 2022.gada aprīlī.

Projekta attīstītājs AS Murjāņu 70 iepriekš īstenojuši deviņstāvu dzīvojamo ēku kompleksu Salnas 21 Pļavnieku mikrorajonā un daudzdzīvokļu māju Valkas ielā 4, Rīgā.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit