Jūrmalas parkā Liepājā būvēs brīvdabas atpūtas objektu

0
514

Tuvāko dienu laikā Liepājā tiks sākti būvdarbi Jūrmalas parkā, lai izveidotu jaunu brīvdabas atpūtas objektu Tīklu tornis, kura projekta iecere Liepājas pilsētas būvvaldē apstiprināta šī gada 5.jūlijā, informē Liepājas būvvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

Atpūtas objekta būve paredzēta Jūrmalas parka teritorijā, vietā starp vides objektu Globuss un Jūrmalas ielu. Tīklu tornis tiks veidots kā atrakcija, kas piemērota dažāda vecuma bērniem un jauniešiem.

Ar pašvaldību noslēgtais zemes nomas līgums paredz torņa uzstādīšanu līdz 30.novembrim. Zemes nomas tiesības izsoles ceļā no pašvaldības iegūtas uz pieciem gadiem.

Pēc būvvaldē saskaņotā projekta zemesgabalā paredzēts novietot torņa būvju kompleksu 190 m2 platībā. Metāla konstrukciju tornis ar tīklu sienu apdari tiks būvēts trīs līmeņos augstumā līdz 12 metriem. Papildus tiks izbūvēta kases ēka ar terasi un žogu, kā arī uzstādītas velo novietnes.

Darbu pasūtītājs ir SIA Liepājas tarzāns. Būvprojektu izstrādāja SIA RR Architects, bet būvprojektu vadīs arhitekts Artis Roķis.