Jūrmalas slimnīca plāno ēku rekonstrukciju

0
102
Publicitātes foto

Jūrmalas pašvaldības kapitālsabiedrība SIA Jūrmalas slimnīca šogad plāno izstrādāt projektus ēku rekonstrukcijai, informē slimnīcas pārstāvji.

Turpinot iepriekšējos gados veikto ēku un telpu rekonstrukciju, šogad plānots uzsākt projekta izstrādi ēkas B korpusa pagrabstāva renovācijai, būvdarbus paredzot 2025. gadā, ietverot projektēšanu, būvdarbus, būvuzraudzības nodrošinājumu, virtuves un sterilizācijas iekārtu iegādi.

Šogad plānots uzsākt arī tehniskā projekta izstrādi slimnīcas ēkas Bauskas ielā 5A rekonstrukcijai, projektēšanu paredzēts pabeigt 2025. gadā. Līdz ar ēkas rekonstrukciju iecerēts iegādāties arī fizikālās terapijas iekārtas un nepieciešamo aprīkojumu rehabilitācijas pakalpojumu paplašināšanai.

Paredzēts pabeigt projekta izstrādi slimnīcas saimniecības ēkas renovācijai, lai uzlabotu tās energoefektivitāti. Plānotie būvdarbi ietver ēkas sienu un jumta siltināšanu, logu nomaiņu un saules kolektoru uzstādīšanu, kas dod iespēju izmantot saules enerģiju un samazināt izmaksas par energoresursiem. Ēkas energoefektivitātes uzlabošanas pasākumus iecerēts pabeigt 2025. gada vidū.

Līdz šā gada beigām plānots pabeigt arī digitalizācijas projektu, kas ietver ugunsmūra un lokālā vadu un bezvadu datortīkla modernizāciju, lai uzlabotu aizsardzību pret mūsdienās arvien pieaugošajiem kiberdraudiem. Ņemot vērā to, ka slimnīca ir datu pārzine sensitīviem datiem, pastiprinātu drošības risinājumu ieviešana iestādes darbam ir aktuāla.