Kokapstrādes uzņēmums”Kronus” atklās jauno ražotni

0
81

Kokapstrādes uzņēmums SIA Kronus 23. novembrī atklās uzņēmuma jauno metālapstrādes ražotni Daugavgrīvas ielā 93, Rīgā, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.

Būvniecības laikā izveidotas ražošanas telpas ar līniju metāla ruļļu griešanai lentēs, kā arī atpūtas telpas un palīgtelpas darbiniekiem.

Metālapstrādes ražotnes atklāšana ir pirmais Kronus solis ceļā uz darbības paplašināšanu, lai nodrošinātu ar metāla produkciju un lentēm pašu uzņēmumu, kā arī sniegtu metāla griešanas pakalpojumus citiem uzņēmumiem Baltijas valstīs.

Jau ziņots, ka banka Citadele piešķīrusi piecu miljonu eiro aizdevumu Kronus kapitāla finansēšanai ar mērķi turpināt jaunu tirgu un produktu attīstību.

Uzņēmējdarbības risku dažādošanas un vertikālās integrācijas nolūkā Kronus līdz šā gada beigām metālapstrādes ražotnes izveidē plāno investēt 2,2 miljonus eiro. Metāla griešanas iekārtu jauda būs apmēram 50 000 tonnu gadā, no kuriem pašam uzņēmumam ir nepieciešami apmēram 12 000 tonnu, savukārt pārējā produkcija tiks piedāvāta klientiem Baltijas valstīs.

Tāpat līdzekļi tiks novirzīti energoefektivitātes uzlabošanai, modernizācijai un darbinieku apmācībai.

Kronus izpilddirektors Andrejs Dikins skaidro, ka, pateicoties piesaistītajiem līdzekļiem, uzņēmums varēs realizēt vērienīgus projektus un attīstības plānus. Plānots īstenot energoefektivitātes uzlabošanas projektus, kas ļaus strādāt efektīvāk un patērēt mazāk resursu, kā arī attīstīt jaunus darbības virzienus.

Kompānija Kronus specializējas koka iepakojuma – palešu un palešu apmaļu, do it yourself (DIY), dārzkopības produktu un koka dārzu māju ražošanā. Uzņēmums produkciju eksportē uz vairāk nekā 50 pasaules valstīm, un galvenie eksporta tirgi ir Vācija, Zviedrija un Āzijas valstis.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit