Komandas darbs un līderis

0
2081

Vēl ir laiks pieteikt kolēģus un sadarbības partnerus valstī augstākajam nozares apbalvojumam Būvindustrijas lielajai balvaiPamatakmenim! Līdz 15.septembrim piesakiet augstajam apbalvojumam nozares seniorus ar ievērojamu ieguldījumu darba mūžā, savus tagadējos komandas biedrus, praktizējošus kolēģus un sadarbības partnerus, kā arī studentus.

Ingus Baumanis, SIA Velve projektu direktors, Gada projektu vadītājs 2020:
«Viens no svarīgākajiem pamatnoteikumiem būvniecībā ir komandas darbs, kur katrs piedalās ar savu attieksmi, enerģiju un profesionālajām zināšanām. Veiksme uzsmaida tiem, kas pilda pienākumus godprātīgi un iegulda vairāk darba, nekā no viņiem prasa. Kad veiksme satiekas ar iespēju rezultāts ir neizbēgams. Paldies apbalvojuma komandai par to, ka pamanāt un novērtējat labākos speciālistus.»

Anita Grīnfelde, Latvijas Ģeotehniķu savienības valdes locekle:
«Būvindustrijas lielā balva ir iespēja izteikt atzinību un pateicību saviem nozares kolēģiem par viņu neatlaidīgo un profesionālu darbu. Tā ir iespēja izcelt un iepazīstināt būvniecības nozari ar zinātkāriem jaunajiem speciālistiem, veiksmīgiem projektu autoriem un vadītājiem, kā arī ar pieredzes bagātiem profesionāļiem.»

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva galvenais partneris ir Knauf, sadarbības partneri – Bauroc, Peri, Paroc, CMB, Velux, ThermoWhite. Atbalstītāji: RERE Grupa, Sakret, Ramirent, Firma L4. Mediju partneri: žurnāls Būvinženieris, buvbaze.lv; buvlaukums.lv; abc.lv, building.lv, Laiks mājai.

Vairāk informācijas – http://lielabalva.lv/balva/#nolikums.