Komandas līdzsvarotājs Sergejs Periņecs

0
1057

AS UPB uzņēmuma SIA UPB Nams projektu vadītājs Sergejs Periņecs nemīl publicitāti un ārišķības. Uzticams. Sadarbībā izpaužas viņa vieglums, efektivitāte un precizitāte. Pat ambiciozākie jaunpienācēji viņa komandā saprot, ka visa komunikācija balstās uz cieņu vienam pret otra darbu un vērsta uz atbilstoši ātru un kvalitatīvu rezultātu.

Par Exupery starptautiskās skolas Piņķos un Akropoles celtniecību Sergejs Periņecs, tolaik būdams SIA Merks projektu vadītājs, saņēma nozares apbalvojumu Būvindustrijas lielo balvu – Pamatakmeni un titulu Gada projektu vadītājs 2017.

Ja vēlies grāmatu par izcilībām būvindustrijā pasūti to jau tagad!

Grāmata nebūs pārdošanā, bet to ir iespējams pasūtīt jau tagad.
Vairāk informācijas: [email protected], tālrunis 29468382.

Grāmata tapusi ar SIA Merks un SIA Velve atbalstu. Paldies par atbalstu biedrībai Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienība, SIA Lafivents, SIA LNK Industries, SIA Inženierbūve, SIA Inženieru birojs Kurbada tilti, SIA Norma-S, SIA LBS-Konsultants, SIA ZAZA Timber Production, SIA Ugunsdrošības risinājumu birojs, SIA UPPE, VAS Ceļu satiksmes drošības direkcija.

Īpašs paldies Artim Dzirkalim, Mārim Briškam, Raimondam Eizenšmitam, Aivaram Brambim, Mārtiņam Straumem, Helēnai Endriksonei un Aivaram Caunem.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva 2022 galvenais partneris ir SIA Knauf,
sadarbības partneri – SIA Bauroc, SIA CMB, SIA Thermowhite Baltic, Kingspan Insolution OÜ Latvija,
atbalstītāji – SIA Sakret, SIA RERE Grupa, SIA Ramirent Baltic, SIA Peri, SIA Firma L4, VAS Valsts nekustamie īpašumi,
mediju partneri – žurnāls Būvinženieris, Abc.lv, Archidea.lv, Building.lv, BuvBaze.lv, Laiks Mājai.