Pārdaugavā kompleksā Z-Towers atklāta EuroPark Latvia autostāvvieta, informē EuroPark Latvia pārstāvji.

Tā ir diennakts četru līmeņu pazemes autostāvvieta ar 628 vietām.

Stāvvieta ir aprīkota ar numuru nolasīšanas sistēmu, kas nozīmē, ka barjera atvērsies automātiski un autovadītājam nav nepieciešams veikt nekādas papildu darbības. Savukārt, maksājot par pakalpojumu, kases automāta skārienjūtīgajā ekrānā ir tikai jāievada auto numurs. Lai autovadītāji vieglāk orientētos stāvvietā un ātrāk atrastu brīvu vietu, stāvvieta ir aprīkota ar navigācijas sistēmu un brīvo vietu skaitītājiem. Autostāvvietā izvietotas arī elektromobiļu uzlādes stacijas.

Pašreiz simts EuroPark Latvia apsaimniekotajās stāvvietās rīdziniekiem un pilsētas viesiem tiek nodrošinātas kopumā stāvvietas vairāk nekā 14 200 automašīnām.

Kā ziņots, Z-Towers augstceltne tika pieņemta ekspluatācijā šogad janvārī. Kompleksa kopējais investīciju apjoms kompleksā sasniedza 200 miljonus eiro. 

Z-Towers kompleksa kopējā platība ir ap 90 000 kvadrātmetru – tajā paredzēti dzīvokļi un biroju platības, savukārt ēkas pirmajos piecos stāvos, kas savieno abus torņus, ieplānoti restorāni, telpas konferenču zālēm, kafejnīcas, tirdzniecības platības. Paredzēts arī fitnesa centrs un 25 metru baseins ar relaksācijas un SPA zonu.

EuroPark Latvia reģistrēts 2001.gadā un tā pamatkapitāls ir 521 055 eiro, liecina Firmas.lv informācija. Uzņēmuma apgrozījums pērn bija 6,157 miljoni eiro un peļņa – 138 952 eiro. Pašreiz EuroPark Latvia vēl pieder Lietuvas uzņēmumam Parkdema piederošajai SIA Stova, bet ir uzsākts reorganizācijas process, kura rezultātā meitassabiedrība pārņems mātessabiedrību.

Pievienot komentāru