Kooperatīvs “Mūsmāju dārzeņi” plāno investēt apjomīgā ēku pārbūvē

0
282

Dārzeņu audzētāju kooperatīvā sabiedrība Mūsmāju dārzeņi augļu un dārzeņu pirmapstrādes ēku pārbūvē plāno investēt 1,56 miljonus eiro, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Atbilstoši izsludinātajam konkursam par Mūsmāju dārzeņi augļu un dārzeņu pirmapstrādes ēkas pārbūvi, projektu plānots pabeigt līdz 2024.gada 10.maijam. Projekts tiks īstenots Jelgavas novada Cenu pagastā. 

Paredzamā līgumcena ir 1,56 miljoni eiro. Projekts tiks līdzfinansēts Lauku atbalsta dienesta pasākuma Ieguldījumi materiālajos aktīvos apakšpasākuma Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās ietvaros. 

Atbilstoši iepirkuma tehniskajai specifikācijai projektā plānots atjaunot ēku 1834 kvm platībā, tostarp plānots atjaunot dārzeņu un augļu pirmapstrādes būvi, noliktavas, saldētavas un administratīvas telpas. Tāpat 2928 kvm platībā paredzēts atjaunot laukumus, ceļus, autostāvvietas un celiņus.

Pretendenti konkursā var pieteikties līdz 2022.gada 12.decembrim.

Kooperatīvs reģistrēts 2006.gadā, un pērn tajā bija iesaistījušies desmit biedru – SIA Dimdiņi agro un SIA Sigro, kā arī zemnieku saimniecības Dārzi, Zūmaņi, Bračas, Siļi, Sviķi, Īskāji, Kliblapsas un Artūrs Kims.