Kopā ar būvekspertiem pārrunā izaicinājumus ēku ugunsdrošībā

0
268
Foto no bvkb.gov.lv.

Būvniecības valsts kontroles birojā (BVKB) 24.jūlijā norisinājās seminārs būvekspertiem Ugunsdrošības pasākumu pārskats: izaicinājumi būvekspertīzes jomā.

Latvijas būveksperti diskutēja un dalījās pieredzē, gan par ugunsdrošajiem būvizstrādājumiem un ugunsdrošības sistēmām, gan par ugunsdrošības pārskatu sagatavošanu. Tēmu lokā bija arī BVKB Būvekspertu sertificēšanas nodaļas pusgada darba rezultāti. Birojs aicināja speciālistus aktīvi līdzdarboties normatīvo aktu izstrādē.

Patērētāju tiesību aizsardzības centra Būvizstrādājumu, elektroiekārtu un energoefektivitātes uzraudzības daļas vecākā eksperte Kristīne Kamerāde sniedza ieskatu uguns veiktspējas prasībās būvizstrādājumiem un šo prasību kontrolē, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Ugunsdrošības uzraudzības pārvaldes priekšnieks Dzintars Lagzdiņš informēja par aktualitātēm ugunsdrošību regulējošajos normatīvajos aktos, bet ugunsdrošo produktu eksperts Vigo Leitholds aktualizēja jautājumu par vadlīniju izstrādi dūmu izvadīšanas sistēmu kanālu sekciju izbūvei.

Pasākuma prezentācijas pieejamas šeit.

Avots: BVKB.