Kuldīgā atklāts atjaunotais bērnu rotaļu laukums Pilsētas estrādes parkā

0
122
Publicitātes attēls

Pilsētas estrādes parkā Kuldīgā atklāts atjaunotais bērnu rotaļu laukums Bumbierītis. Tas labiekārtots ar mežu apsaimniekošanas un bērza saplākšņa ražošanas uzņēmuma SIA Stiga RM atbalstu, vēsta novada pašvaldībā.

Lai pilnveidotu Kuldīgas novadā piedāvātās brīvā laika pavadīšanas iespējas ģimenēm ar bērniem, rotaļu laukumā uzstādīti 6 jauni rotaļu elementi, ieklāts gumijas segums, labiekārtota teritorija. Iepriekš izbūvētais rotaļu aprīkojums bija novecojis un segums nenodrošināja pietiekamu drošību – pēc labiekārtošanas darbiem rotaļu laukums ieguvis modernas iekārtas un mūsdienu prasībām atbilstošu segumu.

Arī iepriekš SIA Stiga RM ar nozīmīgu dāvinājumu sniedzis atbalstu Kuldīgas novada bērniem – 2021.gadā, pēc pašvaldības iepriekš izstrādātas būvniecības ieceres, uzņēmums uzbūvēja rotaļu laukumu Kuldīgā, 1905. gada parkā pie Alunāna ielas 3.

Bērnu rotaļu laukumu Bumbierītis projektēja SIA PBT, būvniecības, labiekārtojuma darbus un rotaļu elementu uzstādīšanu veica SIA Jūrmalas Mežaparki, bet būvuzraudzību objektā nodrošināja SIA SB Uzraudzība.