Kuldīgā izveido mūsdienīgu pastaigu un apmācību laukumu suņiem

0
570
Foto no Kuldiga.lv

Kuldīgas novada pašvaldība, uzklausot iedzīvotāju ierosinājumu, Kuldīgā, Lapegļu ielā 7 izbūvējusi mūsdienīgu un labiekārtotu suņu apmācības un pastaigu laukumu, kas publiski pieejams ikvienam.

Teritorija ir iežogota un sadalīta divos laukumos. Viens no tiem ir paredzēts brīvai skriešanai, bet otrs veidots specifiski apmācībām ar septiņiem dažādiem šķēršļu joslas aprīkotiem elementiem. Blakus laukumam izbūvēta stāvvieta automašīnām un apgaismojums, kā arī uzstādīta videonovērošanas kamera, kas pieslēgta kopējam pašvaldības policijas videonovērošanas kameru tīklam. Domājot par četrkājaino draugu vajadzībām, uzstādīta ūdens tvertne, lai saimnieki var padzirdīt savus mīluļus.

Novada iedzīvotāji laukumu var izmantot savu suņu apmācībai, socializācijai un treniņam. Laukums ir atvērts visu diennakti.

Pēc pašvaldības pasūtījuma būvprojektu izstrādāja SIA 3d birojs. Teritorijas labiekārtošanu un laukuma izveidi veica SIA AB BŪVNIECĪBA, bet iekārtu ražotājs ir SIA Jūrmalas Mežaparki. Savukārt būvuzraudzības pakalpojumus sniedza SIA SB Uzraudzība.