Kuldīgā veic apjomīgu piecu ielu pārbūvi teju divu kilometru garumā

0
141
Foto no Kuldigasnovads.lv

Lai uzlabotu satiksmes infrastruktūru, padarot to ērtāku gājējiem, velosipēdistiem un autovadītājiem, Kuldīgā šobrīd notiek apjomīga piecu ielu pārbūve gandrīz divu kilometru garumā, informē novada pašvaldībā.

Pārbūvē esošo un izbūvē jaunu apgaismojumu, brauktuvēs ieklāj betona bruģakmens segumu, sakārto ielām piegulošās nobrauktuves, ierīko labiekārtotas atpūtas vietas un apvienotos gājēju un veloceliņus, kā arī izbūvē lietus ūdens kanalizācijas tīklus. Tāpat šajā Kuldīgas daļā pārbūvē ūdens un sadzīves kanalizācijas tīklus, tostarp izbūvē sadzīves kanalizācijas tīklus posmos, kur iepriekš to nebija.

Virkas ielas kvartālā turpinās Lapegļu, Virkas, Tehnikas, Īsās un Akmeņu ielu pārbūve. Patlaban par 85% pabeigtas apakšzemes komunikācijas. Nākamajā būvdarbu posmā tiks veidots ielu segums, tai skaitā konstruktīvās kārtas, apgaismojums Lapegļu ielā un veikti labiekārtošanas darbi. Plānots turpmāko divu nedēļu laikā sagatavot Lapegļu un Akmeņu ielas posmus bruģēšanai, lai varētu uzsākt bruģa ieklāšanu.