Labiekārtots Bocmaņa laukums Salacgrīvā

0
296

Salacgrīvas novada pašvaldības pārstāvji un būvuzraugs Jānis Reiniks pieņēmuši SIA Nobe veikto Bocmaņa laukuma, Kalna un Krīperu ielas pārbūvi. Būvdarbi sākti pagājušā gada oktobra nogalē. Pēc līguma visiem darbiem Bocmaņu laukuma, pieguļošo ielu un komunikāciju sakārtošanai bija atvēlēti septiņi mēneši, vēsta pašvaldība.

Novērtējot paveiktos darbus, pašvaldības vadītājs Dagnis Straubergs, sacīja: “Salacas labais krasts nu ir labiekārtots. Atslēgas vārds, jeb svarīgākais objekts šajā krastā ir Jahtu laukums ar jahtu servisa ēku Bura. No šī skatu punkta sapratām ko un kā tālāk attīstīt un sakārtot. Pateicoties Eiropas Savienības investīciju projektu un pašvaldības finansējumam esam sakārtojuši Jahtu un Bocmaņa laukumus, Kalnu un Krīperu ielas, arī promenādi. Pavisam skaisti būtu, ja atdzīvotos un sāktu strādāt Bocmanis. Pašlaik ir noslēdzies Bocmaņa laukuma vides objekta skiču projektu konkurss.” 

Būvuzraugs Jānis Reiniks no SIA Jurēvičs un Partneri veica būvuzraudzību abiem objektiem, sakot “projekts bija izstrādāts tieši šai vietai, ar savu specifiku un tas sagādāja būvniekiem dažus izaicinājumus, bet viņi ar visu veiksmīgi tika galā un viņu darbs ir vainagojies ar skaistu objektu.”

Savukārt SIA Nobe vadītājs Selvins Novickis atzīst, ka abos objektos, gan Jahtu, gan Bocmaņa laukuma un Krīperu un Kalna ielu pārbūves darbos, vissarežģītākais un ilgākais bija un ir darbs ar birokrātiju un papīriem.

Pašvaldība pateicas būvniekiem par sakārtoto Bocmaņa laukumu un tam pieguļošo ielu sakārtošanu un to, ka drošības saliņās ielikti akmeņi no vecā pilsētas bruģa, kas bija paslēpts zem asfalta seguma.

Bocmaņa laukuma pārbūvei bija atvēlēti 516 065 eiro ar PVN. Būvuzraudzību par 5928 eiro veica SIA Jurēvičs un Partneri, savukārt autoruzraudzību par 1936 eiro nodrošināja SIA BM–Projekts.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit